איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מתעניינים לבנות על מגרשים בסביון? למכור בתים בסביון גני יהודה? לבנות אחוזה מדהימה ביופייה או להציע קוטג' למכירה? לבנות בשטח נחלה? עצרו, רגע לפני בחירה של בתים יפים מתוך כלל בתים למכירה בסביון, יש דבר או שניים שצריך לדעת על סביבה ותשתיות בסביון  

 
בוחנים מגרשים בסביון? רוצים למכור בתים בסביון גני יהודה? או להתעניין בבניה של אחוזה מדהימה ביופייה או נחלה או לחילופין בבעלותכם קוטג' למכירה בסביון? עצרו, רגע לפני בחירה של בתים יפים ומעוצבים ובחינה מעמיקה של אדריכלות בתי יוקרה וזאת מתוך כלל בתים למכירה בסביון, יש דבר או שניים שצריך לדעת על סביבה ותשתיות בסביון אשר מצויים באחריות מועצה מקומית סביון.

קניה של מגרשים בסביון לרוב מובילה לבירורים במחלקת הנדסה במועצה סביון, אך חשוב להכיר גם את הזרוע הביצועית במועצה שאמונה על סביבה ותשתיות בישוב היוקרתי, שכן דבר זה חשוב לכל מי שרוצה לקנות או להתעניין בכלל בתים למכירה בסביון ובפרט ברכישה של אחוזה, נחלה, קוטג' או אף וילה הוליווד או וילה בסגנון לאס וגאס.

מועצה מקומית סביון פועלת באופן אינטנסיבי לטיפוח חזות הישוב סביון גני יהודה וזאת באמצעות שמירה של כללים קפדניים על ניקיון ועל כללים אשר נוגעים לשמירה על הסביבה.
רק השנה שתלו בישוב יוקרה זה וזאת בשטחים הציבוריים שאינם מגרשים בסביון בבעלות פרטית או מנוהלים על ידי רמ"י ושאינם שטח של אחוזה שבנויה על מגרש ענקי או בשטחי קוטג' או וילה עם בריכת שחיה מעוצבת, ארבעה עשר אלף עצים ושלל שיחים ופרחים שמוגדרים כצמחיה עשירה ומגוונת.

הוקם פארק ציפורים בסביון שמהווה פארק גדול מאד לרווחת התושבים על שטח של חמישה עשר דונמים.
מה כולל פארק הציפורים בסביון גני יהודה?
דשא ומדשאות, גינת משחקים, שבילי אופניים, חורשה ועוד.

ובנוסף אם תרצו לדעת כיצד במסגרת סביבה ותשתיות נחסכו לאלו שקנו מגרשים בסביון ולבעלי בתים בסביון עשרות אלפי שקלים ולא משנה אם הינם בעלי וילה בוטיקית או קוטג' בעל עיצוב אירופאי או בעלי אחוזה עם הכנה למנחת של מסוק או בעלים של נחלה רחבה בשטח גני יהודה במקור, אז דעו כי נחסכו לכל משפחה קרוב לשמונים אלף שקלים בערך ומדוע?
90% בערך מתושבי סביון גני יהודה לפי דיווחים של מועצה מקומית סביוןקיבלו אור ירוק והכוונה לapproval  להתחבר למערכת הביוב החדשה בסביון.

ובמקרה הזה סביון גני יהודה מיצב את עצמו כישוב היחידי בישראל שלא שלח חיוב בתשלום וחייב בפועל את תושביו בעלות הקמה של מערכת ביוב מרכזית.

לאור זאת ולאור דברים רבים נוספים שווה מאד לרכוש מגרשים בסביון גני יהודה ולבנות ואם בחנתם מגרשים למכירה בסביון, דעו כי קיימות מגוון תועלות לרכישה של בתים ומגרשים בסביון.
בנוסף באספקט של סביבה ותשתיות, ראש המועצה הפעיל הזמין לקבוצת חשיבה בסגנון של פורום מומחים , פורום קידום אזורי של בקעת אונו אשר כולל נציגות של ראשי הרשויות המקומית באזור בקעת אונו ומדוע?
מתוך הבנה מעמיקה שבשנים הקרובות יהיה גידול באוכלוסייה ולכן צריך לתכנן ולהתכונן ולהכין סל עשיר של פתרונות תחבורה ליישום בשנים הקרובות.

בנוסף, נציין שכתשעים אחוז מתושבי סביון ממחזרים פסולת ביתית, הישג אדיר שגם ניתן לזקוף אותו לזכות מחלקת סביבה ותשתיות בסביון גני יהודה.
יתר על כן, הוחלפו תאורות רחוב בסביון לתאורה שהרבה יותר חסכונית, שופצו מבני ציבור כמו בית הספר וגני הילדים בסביון, שביל הציפורים תוגבר בעמודי תאורה חדשים, קיימת התקדמות במסגרת פרויקט הכבישים בסביון ובוצע טיפול נקודתי למטרת מניעה של מזיקים בישוב, לצד מתן חיסונים לעצים בישוב מסוג אורנים.

אז אם ברצונכם לקנות מגרשים בסביון ולבנות אל תחשבו פעמיים.

או לחילופין לבחון את מלוא הדרם של בתים למכירה בסביון, או שהנכם מתעניינים לקנות אחוזה על שטח נרחב של מגרש או קוטג' עם מרתף אשר בנוי מחצאי מפלסים על מגרש גדול עם פוטנציאל גדול ובריכת שחיה או נחלה אשר קיים היתר לבנות בה יותר מבית אחד או בתחום מגרשים בסביון לפני או אחרי פרצלציה עם או בלי היתר בניה.
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=645
 
 
מאמר זה נכתב ביוני 2019
 

אפיק פרסום בניית אתרים