איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות מגרשים בסביון לבניה של קוטג' או וילה או אחוזה יוקרתית מדהימה מעבר לכל דמיון? עצרו! כמה דברים חשובים שצריך לדעת על מועצה מקומית סביון ועל הישוב סביון מבחינה מוניציפלית ומה הקשר בין זה לבין בתים למכירה בסביון?  

 
שמעתם רק דברים טובים על מגרשים למכירה בסביון? רוצים לקנות מגרשים בסביון לבניה של קוטג' או וילה או אחוזה יוקרתית מדהימה מעבר לכל דמיון? או בתים עם בריכה? או נחלה עם היתרים לבניה של בתים נוספים, מבני עזר ובריכה? עצרו! כמה דברים חשובים שצריך לדעת על מועצה מקומית סביון ועל הישוב סביון מבחינה מוניציפלית ומה הקשר בין זה לבין בתים למכירה בסביון?
אחוזה או אחוזות? וילה או קוטג'? נחלה או בתים עם בריכה על מגרשים גדולים?

או שהנכם מתעניינים בבניה של בתי יוקרה בסביון.

וודאי תשמחו לדעת כי מבחינה מוניציפלית סביון גני יהודה מנוהל בצורה הטובה ביותר.

הרי מפורטים כמה עדכונים שצויינו בדוח אפריל 2019 שפורסם על ידי מועצה מקומית סביון והינו בעל קשר ישיר לאלו שקונים מגרשים בסביון, נחלה או נחלות וכן אחוזה מפוארת ומדהימה או בכלל בתים למכירה בסביון.

מועצה מקומית סביון מבחינה תקציבית, גזברות וכספים הצליחה לשמור על מעמד יציב מטעם משרד הפנים, בנוסף ידוע שכל רשות מקומית ומועצה עורכת דוחות כספיים ומועצה מקומית סביון סיימה את שנת אלפיים ושמונה עשרה עם דוחות כספיים מעולים וזאת לכל הדעות ועם עודף תקציבי וזאת קורה בחמש שנים האחרונות.

אז, אם תרצו לקנות מגרשים בסביון ולבחון ליקויים מבחינה מוניצפלית, כדאי לדעת שדוח הביקורת האחרון(לפני אפריל 2018) שקיבלה מועצה מקומית סביון הינו שייך לקטגוריית הטובים ביותר בישראל מבחינת רשויות מקומיות ומועצות ולא נמצאו ליקויים מהותיים.

ומה לגבי גביית ארנונה?

לפי נתוני מועצה מקומית סביון שופרה גביית ארנונה למגורים אשר ניתן לכמט אותה באחוזים של תשעים ושישה נקודה שלש אחוזים.
ובנוסף לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נשמרו תעריפי הארנונה נמוכים בסביון גני יהודה.
 
אז, אם תרצו לברר מידע נוסף על מגרשים בסביון?
לדעת עוד על בתים בסביון עם בריכה או על בתים למכירה או על בתים להשכרה בסביון?
או מה מאפיין קוטג' למכירה בסביון או כמה עולה נחלה בסביון גני יהודה? או מה שטח נחלה ממוצע בגני יהודה? או מה ההבדל בין מגרשים בסביון החדשה, לבין מגרשים בשטח סביון הרחבה או אלו אחוזות בסביון נחשבות הכי יוקרתיות ומה שטח של אחוזה גדולה בסביון שנבנתה על מגרש,
אז, התקשרו עוד היום
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=984


אפיק פרסום בניית אתרים