איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לבנות אחוזה יוקרתית ומפוארת עם יקב ענבים על מגרשים בסביון? עצרו! כמה דברים שצריך לדעת על ביטחון ובטיחות בסביון גני יהודה. בתים למכירה בסביון, התמורה הטובה ביותר.   

 
רוצים לבנות אחוזה יוקרתית ומפוארת עם כרם, יקב ענבים ובריכה על מגרשים בסביון או בפרט על מגרש לבניה עצמית? עצרו! כמה דברים שצריך לדעת על ביטחון ובטיחות בסביון גני יהודה. בתים למכירה בסביון בוודאות מהווים התמורה הטובה ביותר והחלופה הכי טובה לבחירה של רכישת בתי יוקרה ומגורים בישוב יוקרה.

אם תבנו אחוזה על מגרש בסביון או תבחרו לבנות בית ראשון או נוסף בשטח נחלה בסביון וזאת לפי חוק או שתבחרו לקנות קוטג' אשר מוצע למכירה או וילה מהממת יוקרתית מאין כמוה עם שנדליירים, תאורה יוקרתית, עיצוב אדריכלי מפואר ועוד, אז תשמחו לשמוע שמועצה מקומית סביון בשילוב עם מגוון צדי ג' שומרים על בטיחות ובטחון ברמה גבוהה.
מגרשים בסביון, בטיחות, בטחון ומה שביניהם.

בשנתיים האחרונות שלפני שנת אלפיים ותשע עשרה נרשמה ירידה של חמישים אחוזים במקרים של התפרצויות של גנבים לבתים בסביון גני יהודה, בעלי אחוזות, נחלות, וילות וכן בעלי קוטג'ים גם אם פרסמו את ביתם למכירה ישנו הרבה יותר טוב בלילה משנים קודמות וזאת בזכות פעילות אינטנסיבית אינסופית של שלל גורמים.

ידוע שאם קונים מגרשים בסביון וזאת במטרה לבנות בית יוקרה, לרוב מתקינים מערכות אזעקה מתקדמות, מצלמות וכן שוכרים את שירותיהם של מוקד אבטחה זה או אחר.
לדג', אדם רכש אחוזה בסביון שנבנתה על מגרש ענק, תכנן מבחינת אדריכלות חוץ צמחיה ועצים גבוהים וותיקים ויפים בין היתר בכדי לאפשר פרטיות מוחלטת, התקשר עם מוקד אמון לדוגמא והתקין בבית מערכת מצלמות מתקדמת וכלים טכנולוגים מתקדמים.

פעילויות אלה מקובלות וטובות, אך אותו אדם פלוני כיום בזכות פעילותה המעולה של מועצה מקומית סביון גני יהודה ישן הרבה יותר טוב בלילה, שכן ירידה חדה של חמישים אחוז בפריצות לבתים ולרכבים הוא הישג אדיר ולכך תרמו מועצה מקומית סביון, מתנדבים רבים, מוקדי אבטחה, משטרת ישראל, שערים סגורים בלילה, שומרים, מערכת מצלמות מתקדמת ועוד.
בסביון גני יהודה, בין בתי היוקרה, בשטחים הציבוריים וברחובות אשר בצדי הכביש קיימת אחוזה יוקרתית על מגרש גדול, וילה מודרנית עם בריכה, קוטג' בסגנון קלאסי עם שילוב עץ מהודר ומרתף, נחלה שבה בנוי בית ענק ובכללי בין בתים בין אם שייכים לקטגוריית בתים למכירה בסביון ובין אם לאו, מסיירים מתנדבים מטעם משמר השכונה וכן משתתפים במבצעים.

בנוסף הרמה הגבוהה של הבטחון בסביון גני יהודה שודרגה, שכן, הוקמה מערכת לתאורה סביב הישוב- תאורה היקפית ונרכשו חיישנים מיוחדים ומדוע?
בכדי לאתר תנועות חריגות משטח פתוח על ידי ההולכים ברגל בשעות שאינן שגרה.

בנוסף הוצבו מחסומים ומערכות אבטחה חדישות.

בנוסף בישוב מתקיימים תרגולות למקרי חרום ולעתות מצוקה והוקמה יחידה לסיוע עצמי ראשוני עם עגלה מיוחדת שהוקצתה לכך.
 
 
אם ברצונכם לדעת מה עוד צריך לבדוק לפני קניה או מכירה של מגרשים בסביון, התקשרו עוד היום.
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=645
 
אפיק פרסום בניית אתרים