איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הבחירות המובילות בשוק הנדל"ן היוקרתי בישראל? בראש הרשימה מובילים קוטג' למכירה בסביון, אחוזה למכירה, וילה יוקרתית, נחלה בגני יהודה או מגרשים למכירה בסביון לבניה עצמית. בתים מפוארים בסביון או מגרשים לבניה לדעת רבים מהווים הבחירה הכי טובה שיש.  

 
בחירות מובילות בשוק LUXURY REAL ESTATE IN ISRAEL כוללות,  קוטג' למכירה בסביון, אחוזה למכירה בסביון, וילה יוקרתית אקסקלוסיבית בסגנונות עיצוב שונים, נחלה בגני יהודה שהינה משק חקלאי וכן מגרשים למכירה בסביון לבניה עצמית. בתים מפוארים בסביון או מגרשים לבניה עצמית לדעת רבים מהווים הבחירות הכי טובות למגורי יוקרה.

בתים מפוארים בסביון כוללים אחוזה MANSION וכן בתי יוקרה על סוגיהם השונים, קוטג' מפואר, וילה מפוארת וכן בית יוקרה על שטח נחלה בסביון גני יהודה.
מגרשים למכירה בסביון לבניה של בתים מפוארים נמצאים במקומות שונים בישוב היוקרתי, בגדלים שונים ולהם יתרונות שונים אשר נובעים ממיקום, גודל ורגולציה.

אם תשאלו אדריכלי צמרת על תכנון אדריכלי לבניה על מגרשים בסביון יגידו שהבניה בסביון גני יהודה לרוב הינה בניה איכותית אשר משלבת שימוש בחומרי גלם איכותיים אשר לעיתים נרכשו מתערוכות בחו"ל, עיצוב אדריכלי של בניה כאמור מתוכנן על ידי אדריכלי יוקרה ושבסביון גני יהודה ניתן למצוא בתים מפוארים מאד בסטנדרט גבוה.

ובנוסף, ניתן לבנות על מגרשים בסביון וילה משפחתית בעיצוב אירופאי, אחוזה עם חדרים וחללים גבוהים שמהווה יצירת פאר אדריכלית, קוטג' בעל תכנון נוח פונקציונלי וכן בנוסף לבית בנוי בשטח נחלה ניתן להגיש בקשה להיתר לבניה של חווה של סוסים גזעיים.

בתים מפוארים בסביון על מגרשים כוללים תכנון אדריכלי unik, , חזיתות רחבות, הקצאה גדולה לכלי רכב לחניה בשטחי אחוזה או וילה עם שטח מגרש גדול, פיתוח ובניה של שלד אוליגרכי ועד לסיום בניה של אחוזה יוקרתית עם רמת גימור גבוהה, וילות בסגנון אירופאי, גופי תאורה super luxury, מטבחי יוקרה מאובזרים, חדרי כושר, חדרי סאונה ושטחי חוויה כמו חדר ברידג', חדר POOL, מספרה, מרתף יינות ועוד.

אז אם תרצו לקנות מגרש פרופורציונלי?
או מגרשים עם פוטנציאל גבוה בסביון גני יהודה?
או להתרשם מעבודות נגרות יוקרתיות במטבחי יוקרה של בתים למכירה בסביון?
או להתרשם מאזורי חוויה מרווחים ומיוחדים בשטח אחוזה למכירה בסביון, או לדעת איזו מערכת אבטחה מתקדמת הותקנה בשטחי וילה למכירה בסביון או לדעת איך בא לידי ביטוי Aristocratic luxury בשטח קוטג' למכירה בסביון אשר מאפשר לבעלים פרטיות מוחלטת או לדעת האם קיימת נחלה בסביון גני יהודה במרחק הליכה מבית הספר?
או לדעת מדוע מגרשים למכירה בסביון מהווים בחירה נהדרת לבניה של אחוזה?
או לדעת איזה גדלים של מגרשים מאפיינים בניה של אחוזה, וילה או קוטג'?
התקשרו עוד היום.
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=982


 
 
אפיק פרסום בניית אתרים