איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים מפוארים בסביון או מגרשים לבניה עצמית? בתים למכירה בסביון אשר נבנו על מגרשים פרופורציונליים מוגדרים כבתים יפים, מעוצבים, מתוכננים וכן מהווים בתים מפוארים בישראל.  

רוצים לקנות בתים מפוארים בסביון? או שיותר מתאים ונכון לצרכים שלכם לבנות לבד ולקנות מגרשים לבניה עצמית? בתים למכירה בסביון כמו וילה או אחוזה אשר נבנו על מגרשים פרופורציונליים משויכים לקטגוריית בתים יפים, בתים מעוצבים, בתים בעלי תכנון אדריכלי LUXURY וכן משויכים באופן מובהק לקטגורית בתים מפוארים בישראל.

לא צריך להיות ביל גייטס בכדי לקנות מגרשים בסביון ולבנות אחוזה יוקרתית, לא צריך לעבוד בשגרירות בשביל לגור בבתי יוקרה ובפרט לגור בשטח וילה עם בריכה בסביון.
מגרשים למכירה בסביון לצד בתים מפוארים בסביון אשר מוצעים למכירה קיימים ונכללים בהיצע בתים למכירה בסביון ומגרשים.

קוטג' למכירה, וילה למכירה, אחוזה למכירה או נחלה למכירה בסביון עשויים להוות אפשרות נהדרת לרכישה של בתים מפוארים בסביון אשר מאפשרים מגורי יוקרה באיכות וזאת ללא ביצוע פשרות.
מגרשים בסביון קיימים ומהווים אפשרות לא פחות מעניינת לרכישה , אך יש לקחת בחשבון, תכנון אדריכלי, הוצאה וקבלת היתרים ותשלומים שונים ומגוונים, אך מאידך ניתן לתכנן בתי יוקרה חלומיים עם תכנון אדריכלי ארכיטקטוני ובאיכות גבוהה אשר יכללו בעתיד במסגרת בתים מפוארים בישראל.

בתים מפוארים בסביון אשר בנויים על מגרשים מעולים מבחינה טופוגרפית עשויים לכלול בתים משופצים, בתים מטופחים, בתים שמורים, מעוצבים ויוקרתיים במיקומים טובים.
מגרשים בסביון מאפשרים בניה ונטיעה של שלל עצי פרי ועצי נוי ובשל העובדה שהינם גדולים מאפשרים תכנון גם של בריכת שחיה ושלל שטחי חוויה ואירוח.

אז מה תרצו לקנות?
בתים מפוארים בסביון כמו וילה או אחוזה?
אחוזה מפוארת עם חדר ג'ימבורי וחדר קולנוע?
וילת בוטיק עם בריכת שחיה?
קוטג' לשיפוץ עם מפלסים עם הכנה למעלית?
נחלה עם בית יוקרה ב- TOP LOCATION  בגני יהודה.
בתים למכירה בסביון עם underfloor heating?
התקשרו עוד היום
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1011
 


 
אפיק פרסום בניית אתרים