איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

נקודות חשובות בתכנון בתי יוקרה ואחוזות בסביון   

כמה נקודות חשובות שכדאי לדעת אשר קשורות ביחס ישיר לתכנון של בתים מפוארים בסביון ובאופן פרטני מסוג אחוזה או וילה או קוטג' אשר נבנו על מגרשים בסביון או על נחלה או נחלות. והשאלה אשר נובעת מכך היא האם לבחון אחוזה למכירה בסביון AS IS או לשקול לקנות מגרש לבניה למטרה של בניה ברמה גבוהה של אחוזה בסביון מותאמת אישית. בתים בסביון למכירה מדורגים גבוה מאד ב scale  של בתי יוקרה בישראל ואף יש האומרים בראש הרשימה, ומאופיינים על ידי, תכנון יוקרתי ועיצוב ממדרגה ראשונה.
 פירוט שלש נקודות בסביון שקשורות לתכנון של בתים מפוארים בסביון אשר לימים יבנו על מגרשים בסביון:
  1. מגרשים בסביון בעלות: קיימת משמעות גדולה למי הבעלים של מגרשים בסביון, האם רמ"י(רשות מקרקעי ישראל) או האם אדם פרטי.
    יש לבחון נושא זה בדקדקנות, שכן בעלות של רמ"י בשטח מגרשים, משמעותה תשלומים נוספים קיימים ועתידיים.
  2. מגרשים בסביון סביבה: הישוב סביון גני יהודה הינו ישוב יוקרה מוביל מכלל יישובי יוקרה בישראל. מיקומו הגאוגרפי מעולה וכן גרה בו קהילה חזקה שמשויכת לאשכול הכי גבוה של הלמ"ס. כמו כן, ישנה השקעה אדירה של מועצה מקומית סביון בפיתוח התרבות בישוב.
  3. אפיון בתים למכירה בסביון: בתים בסביון הינם בתים מפוארים, יוקרתיים ויפים. בתים אלו וכלל בתים בישוב סביון גני יהודה מאופיינים בבניה נמוכה, לא תראו בניינים רבי קומות בסביון, הבניה התבצעה בסטנדרט גבוה ובישוב ניתן למצוא את הבתים היפים והיוקרתיים ביותר בארץ.
בנוסף, יש ייחודיות גדולה לסקטור בתים למכירה בסביון וזאת מכמה רבדים, הראשונה, על מגרשים בסביון ניתן לבנות אחוזה מפוארת גדולה יותר מ-5 דונמים עם בריכת שחיה, וילה יוקרתית עם פינות תבלין, בר ופינת ברביקיו, קוטג' עם בריכה ונחלה עם חוות סוסים.
האפשרויות השונות לבניה של שטחי חוויה מרובים, סוויטות נפרדות וחללים מרווחים בבית נובעים מגדלים של מגרשים, זכויות ואחוזי בניה והתכניות הסביבתיות.
לסיכום בתים וכן מגרשים למכירה בסביון הינם בפועל הבחירה הטובה ביותר.
לפרטים נוספים ולסיור אישי:
התקשרו עכשיו:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91​
 
אפיק פרסום בניית אתרים