איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגורי יוקרה בסביון  

 זו אינה הפתעה שקניה של מגרשים בסביון והביקוש עבור בתים למכירה בסביון מאד גבוה.
כך גם לגבי בתים למכירה בסביון, בתים מפוארים בסביון ובפרט אף אחוזה בסביון או וילה או קוטג', גם נחלה בגני יהודה הינה אלטרנטיבה מעולה.
זאת שכן סביון גני יהודה הוא ישוב יוקרתי מאד באזור המרכז. הישוב סביון הינו ישוב בעל צביון כפרי וקהילתי ומיוחד במינו.
אזור המרכז כולל לא מעט ישובים עירוניים ובלב ליבו של אזור המרכז קיים לו ישוב יוקרה אשר בו ניתן למצוא בתים למכירה יוקרתיים מאד מסוג אחוזות, נחלות, וילות וכן גם קוטג'ים ואף מגרשים בעלי פוטנציאל אדיר לבניה של בתי יוקרה.
מעבר להיצע של בתים למכירה ומגרשים, חשוב לדעת כי מועצה מקומית סביון מקנה שירותים מוניציפלים ברמה גבוהה מאד ובישוב סביון גני יהודה יש הרבה ראות ירוקות, שטחים ציבוריים פתוחים ושבילי הליכה מוצלים.
מועצה מקומית סביון שומרת באמצעות פועליה על איכות ומקצועיות ודואגת לרווחת אלו שקנו בתי יוקרה וכן מגרשים בסביון.
אם הנכם מחפשים ישוב יוקרה שבו ניתן למצוא את בתי היוקרה היפים ביותר בישראל ולדג' אחוזה למכירה אשר בנויה על 20 דונמים, קוטג' למכירה עם זכויות בניה נוספות, וילה עם בריכה או נחלה עם היתר לבניה של חוה של סוסים וכן בו המועצה המקומית משקיעה כספים רבים עבור רווחת התושבים, איכות החיים של התושבים , חינוך ברמה גבוהה מאד וביטחון .
את האמור ניתן להמחיש באמצעות דוגמא מתחום הרווחה והתרבות, בישוב בכלל ובפרט בתוך בית התרבות בסביון מועברים עשרות אירועים קהילתיים בשנה מתחום התרבות ומתחום הספורט שמותאמים הן עבור ותיקי סביון והן עבור ילדים ונוער בסביון ובכלל לכל הגילאים, זאת אחת הסיבות שבגינן בתים למכירה בסביון ואף מגרשים בסביון מאד מבוקשים.
האם רכישה בפועל של בתים למכירה בסביון או מגרשים בסביון מהווים הזדמנות לקניה של בתי יוקרה ומגרשים ובפועל מהווים התמורה הטובה ביותר עבור הכסף לרכישה או בניה של בתי יוקרה?
כן, אבל הזדרזו.
האם קיימת תחרות לקניית מגרשים בסביון ולבניה של בתי יוקרה ושל בתים למכירה בסביון?
ביקוש והיצע לקניה של בתים ולקניה של מגרשים לבניה מניעים את שוק הנדל"ן.
בשנים האחרונות יש מגמה שמעידה על ביקוש גדול לקניה של בתים בסביון כן של מגרשים ואף התנהל מכרז מגרשים בסביון אשר באמצעותו הגיעו משפחות חדשות לישוב היוקרה סביון גני יהודה.
משפחות רבות בכלל ובפרט מאזור בקעת אונו מחפשות לקנות מגרש ומגרשים ולבנות בתי יוקרה חלומיים.
ישנן משפחה שקנתה מגרש ובנתה אחוזה מפוארת ואחרת קנתה מגרש ובנתה וילה בסביון עם בריכה עד חצי אולימפית, משפחה אחרת קנתה קוטג' ואחרת בחרה לקנות נחלה.
בתים למכירה בסביון וכן מגרשים מובילים בבחירת הלקוחות והפועל היוצא הינו שבסביון גני יהודה קיימת קהילה מאד איכותית אשר כוללת בעלי עסקים ויזמים, רופאים, עורכי דין ועוד שלל בעלי מקצועות חופשיים.
אם תבחרו לראות מגרשים בסביון ב- PRIME LOCATION  לבניית בית יוקרה בסביון מסוג אחוזה או וילה או קוטג' אשמח להראות לכם.
לפרטים ולסיור אישי:
תתקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים