איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין מגרשים בסביון לבין תואר יקירי סביון שניתן על ידי המועצה המקומית? בתים למכירה בסביון מעבר לכך שמהווים התמורה הטובה ביותר שניתן לקבל עבור בתי יוקרה באזור המרכז מהווים מקור גדול לביקוש בשל איכות החיים שנגזרת ממגורים בישוב יוקרה קהילתי.  

 
מגרשים בסביון וגם בתים למכירה בסביון מהווים מוקד משיכה עבור אלו שרוצים לקנות או לבנות בתי יוקרה ולהנות מאיכות חיים גבוהה. איכות חיים אשר נגזרת בין היתר בשל חיי קהילה טובים, פעילויות תרבות, התנדבות ועוד. מועצה מקומית סביון מעניקה תואר אשר נקרא תואר יקירי סביון לקידום ולציון הערכה של פעילות של מתנדבים.

עובדה ידועה היא כי בתים למכירה בסביון וגם מגרשים  מהווים התמורה הטובה ביותר שניתן לקבל עבור מגורי יוקרה באזור המרכז. אך מגורי יוקרה בשטח אחוזה מפוארת או וילה יוקרתית, הינה רק "חלק מהתמונה" , מרכיב גדול מאד באיכות החיים הינו הסביבה, חיי קהילה טובים, פעילויות תרבות וספורט רבות, תחזוקה של הישוב ועוד.

אז אם ברצונכם מחד לקנות מגרשים בסביון או לבחור מתוך מיטב החלופות של בתים למכירה בסביון בית למגורים או בפרט לקנות אחוזה גדולה עם יקב יין או נחלה שמהווה משק חקלאי, קוטג' עם אפשרות למימוש זכויות בניה נוספות והרחבה או וילה ארכיטקטונית עם בריכה ומאידך להנות מחיי קהילה טובים, אז וודאי תשמחו לדעת שיש תואר מיוחד שאולי תוכלו לזכות בו.

יקירי סביון- התואר הנכסף.

הקהילה בסביון גני יהודה הינה קהילה טובה מאד, האנשים אשר נמנים על קהילה זו תורמים רבות לקידום הישוב.
מתנדבים בסביון חברים בועדות, הקימו מוסדות וארגונים לתועלת הכלל.
כמו בכל תחום תמיד יש את אלו שהתבלטו במיוחד בתרומתם וזאת לאורך זמן רב ולרוב גם רתמו אחרים לטובת קידום המטרה הציבורית.
תושבי סביון שקנו מגרשים ובנו אחוזות או וילות, או אלו שרכשו בתי יוקרה בסביון מתוך כלל בתים למכירה בסביון ובחרו להתנדב ולתרום לקהילה שמחו לגלות שתרומתם אינה נסתרת מן העין וזאת בשל העובדה שמועצה מקומית סביון גני יהודה מעניקה שני תארים:
  1. תואר יקיר סביון
  2. תואר תושב מצטיין.
 
ניתן לציין שתארים אלו ניתנים על בסיס עמידה במספר קריטריונים, ההמלצות לאותם קריטריונים אושרו בשנת 1997.
במועד שבו חוגגים את יום העצמאות בסביון גני יהודה מתקבלת תעודת ההוקרה.
רוצים לדעת עוד על היכן ניתן למצוא מידע נוסף על הקריטריונים לבחירת יקיר סביון והתושב המצטיין? רוצים לדעת מדוע כדאי לקנות מגרשים בסביון גני יהודה? או מה צריך לוודא לפני בחינה של בתים למכירה בסביון? או מה ההבדל במחיר של נחלה או אחוזה בסביון? או כמה עולה קוטג' עם זכויות בניה נוספות? או כמה עולה וילה בסביון?
התקשרו עוד היום
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=573
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים