איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אימפריות נדל"ן, בתי יוקרה, בתים למכירה בסביון, מגרשים בסביון, נחלות ומה שביניהם. אחוזה בסביון, קוטג' יוקרתי למכירה בסביון, וילה בסביון כולם ביחד ולחוד מהווים בתים מפוארים בסביון.  

 
אלו אשר רוצים לקנות מגרשים, בתים למכירה, וילות, קוטג'ים או נחלות ולהנות ממגורי יוקרה בוודאי יגיעו למסקנה היחידה והיא שהישוב סביון גני יהודה הינו ישוב היוקרה הטוב ביותר בישראל.
בישוב סביון גני יהודה קיימים מגרשים לבניה של בתי יוקרה, בתים למכירה בסביון, נחלות ובפרט אחוזה בסביון מפוארת, וילה יוקרתית, קוטג' כפרי למכירה, נחלה בגני יהודה וכדומה.

רוכשים אשר רוצים לקבוע את מקום מגוריהם בישוב יוקרה במרכז הארץ בוודאי יבחרו בסביון גני יהודה ומדוע?

בתי יוקרה בסביון ניתן לבנות על מגרשים.

היצע מגרשים בסביון כולל אפשרויות טובות מאד לבניה של בתים, שכן קיים היצע של מגרשים בגדלים שונים ומגוונים, פוטנציאל השבחה, ניצול זכויות בניה ותכנית סביבתית שמאפשרת בניה של בית יוקרה.
בהיצע נדל"ן בסביון קיימים גם בתים למכירה בסביון ולדג באופן פרטני:

אחוזה למכירה בסביון
נחלה למכירה
קוטג' למכירה בסביון
וילה למכירה בסביון
 
וכן היצע נדל"ן בסביון כולל גם בתים להשכרה ולדוגמא באופן פרטני:
וילה להשכרה בסביון עם בריכה,
קוטג' להשכרה בסביון
בית להשכרה בשטח של נחלה,
אחוזה להשכרה אשר בנויה על מספר דונמים ועוד.
 
לדעת אנשים רבים , סביון גני יהודה מוביל בבחירה של ישובי היוקרה בישראל.
בתים מפוארים בסביון מובילים בעיצובם האדריכלי ומאפשרים חווית מגורים יוקרתית ברמה הגבוהה ביותר ובנוסף הישוב מתוחזק ברמה גבוהה מאד על ידי מועצה מקומית סביון אשר פעילה מאד ויוזמת המון פעילויות תרבותיות וספורטיביות וכן שלל מיזמים התנדבותיים.

הישוב סביון מותאם למשפחות וכן ילדים ונוער בסביון אשר רוצים לקחת חלק בפעילות שבט הצופים בסביון אשר נקרא שבט כנען ילמדו ערכים טובים, יהנו מפעילויות וטיולים ויפעלו בשלל פעילויות התנדבותיות.
סביון גני יהודה כישוב כולל שבילי הליכה מוצלים, ראות ירוקות, פינות חמד, בית תרבות, בית ספר והתושבים אשר גרים בו נהנים מקרבה למוסדות ציבור וכן השרות אשר ניתן מטעם מועצה מקומית סביון לבעלי מגרשים בסביון או לבעלים של בתים למכירה בסביון או בכלל לתושבי הישוב הינו ברמה גבוהה מאד.
מועצה מקומית סביון משקיעה גם לשיפור בטחון התושבים.

ישנן עוד שלל סיבות שבגינן מגרשים בסביון ובגינן בתים למכירה בסביון מהווים הבחירה הטובה ביותר עבור רבים.
והמון סיבות שתומכות ועונות על השאלה מדוע הבחירה בסביון כישוב היוקרה הטוב ביותר באזור המרכז היא כל כך חד משמעית?

אז, אם הנכם רוצים לדעת עוד על מגרשים, בתים, עלות של קוטג' למכירה, או בכמה נמכרה נחלה גדולה? או היכן ניתן למצוא אחוזה למכירה בסביון בנויה על שטח מגרש גדול? או האם קיימים בסביון מגרשים לביצוע עסקאות קומבינציה או האם קיים מגרש בודד לבניה של קוטג' או וילה ? והאם צריך לקבל היתר לבניה של בריכה מהמועצה המחוזית? ומה תוצאות מכרז מגרשים בסביון ובכמה נמכרו מגרשים?

התקשרו עוד היום
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=573
 
אפיק פרסום בניית אתרים