איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

נכסי יוקרה בסביון SUPER-LUXURY  

 נדל"ן בסביון מעניין רוכשים רבים שרוצים לגור בישוב יוקרה במרכז הארץ. נדל"ן בסביון כולל לא רק מגרשים בסביון למכירה, אלא גם בתים למכירה בסביון שביניהם ניתן למצוא אחוזה יוקרתית חלומית  SUPER-LUXURY אשר בנויה על מגרש, נחלה, קוטג' למכירה בסביון שלא נוצלו מלוא זכויות בנייתו, וילה מעוצבת אדריכלית שמשלבת את האלמנטים היוקרתיים ביותר שבין עיצוב יוקרה לאדריכלות יוקרה ובכלל בתים מפוארים בסביון.
מדוע סביון גני יהודה הינו ישוב היוקרה הכי מבוקש במדינת ישראל?

בתים מפוארים בסביון מציגים את מיטב אדריכלות יוקרה ומיטב עיצוב יוקרה בישראל ובנויים באמצעות חומרים איכותיים מאד ותוכננו לרוב על ידי אדריכלי יוקרה ומעצבי יוקרה וזאת לפי צורך של הרוכשים שקנו מגרשים בסביון בכדי לבנות אחוזה mansion in savyon , קוטג' יוקרה וכן וילה.

לא זו אף זו, בישוב מתגוררת אוכלוסיה איכותית מאד וכן מועצה מקומית שיוצרת סביבה קהילתית תרבותית מעולה.
מיקומו של הישוב לדעת רבים הינו המקום הטוב ביותר באזור המרכז, בלב בקעת אונו.
בישוב קיימים שלל שטחים ירוקים ושבילי הליכה, עסקים מקומיים ונותני שירות ברמה גבוהה מאד.
בתים להשכרה בסביון או בתים למכירה בסביון?
שאלה טובה, הכל תלוי לפי צורך.

חשוב לחדד לעניין זה שלפי בחינה שנערכה על ידינו, הרוב המכריע של שוכרים של בתים בסביון לאחר תום תקופת השכירות הפכו לקונים של מגרשים או בתים בסביון.
אז אם תרצו לקנות וילה בסביון במיקום נפלא או לדעת האם קיימת אחוזה מפוארת למכירה בסביון? או האם קיים קוטג' למכירה בסביון אשר ממוקם ברחוב מאד שקט? או האם קיים מגרש או קיימים מגרשים בסביון עם פוטנציאל מאד גדול? או כיצד ניתן להפוך חלק של וילה בסביון לנכס מניב? או האם קיימים בתים למכירה בסביון שהינם באמת ייחודיים?
או כיצד נראית luxury mansion in savyon ganey Yehuda
luxury vila in savyon

ועוד.
לפרטים נוספים ולסיור אישיהתקשרו אלי עכשיו:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים