איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה, אחוזות ומגרשים בסביון   

 החלום החדש הינו רכישה של מגרש או מגרשים בסביון גני יהודה ובניה, להבדיל מרכישה של בתים למכירה בסביון. ומדוע? בתים מפוארים בסביון ניתן לבנות על מגרשים או לקנות במסגרת רכישה של בתי יוקרה בנויים.בתים מפוארים בסביון מאפשרים שלל הזדמנויות ואפשרויות טובות מאד למגורי יוקרה.אחוזה למכירה בסביון עשויה לכלול תפעול יקב ענבים, קוטג' למכירה בסביון עשוי לאפשר הקמת מגרש כדורגל בשטח הגינה ואף וילה בסביון טומנת בחובה לא מעט אפשרויות ולדוגמא הקמת גינת תבלין, בריכה ועוד.
מה ניתן למצוא בשטח נחלה?
שאלה נהדרת.
בית יוקרה ויתכן שאף יותר מאחד ומבני עזר.
עסקאות מכירה של מגרשים בסביון, בכפוף לבדיקות מקדמיות עשויות להיות כדאיות מאד כלכלית והכל תלוי בשטח אותו מגרש, מהן זכויות הבניה ומהן אחוזי הבניה ובכפוף לאישורים, היתרים, תשלומים של היטלים ומיסים הן לוועדה המקומית לתכנון ולבניה, הן לרשות מקרקעי ישראל והן למחלקת מיסוי מקרקעין וכן לבעלי המקצוע הרלוונטים ולבניה עצמה.
ומהי התוצאה הסופית?
בניה של בתים מפוארים בסביון על מגרשים.
בתים למכירה בסביון יד שניה גם מהווים אפשרות מעולה למגורי יוקרה, אך יש לבחור את בית היוקרה המתאים ביותר עבורכם.
האם תרצו לקנות אחוזה שיש בה 10 חדרים וחדר קולנוע? או לחילופין האם תרצו לקנות וילה עם בריכת שחיה ופינת תבלין מדהימה שמאפשרת חוויה קולינרית טובה מאד לחובבי הבישול או האם תרצו לבחון קוטג' למכירה עם פוטנציאל גבוה מאד להשבחה? או להנות ממגורים פסטורלים בנחלה יוקרתית?
או אולי אם תיקנו מגרש ותירצו להתגורר בישוב סביון גני יהודה בזמן בניית בית היוקרה שלכם, שווה לבחון בתים להשכרה בסביון, כמו אחוזה להשכרה, קוטג' להשכרה, וילה להשכרה או בית יוקרתי בשטח נחלה להשכרה.
תהליכי משא ומתן מסחריים בעסקאות מכר של בתי יוקרה ובפרט בתהליכי מכירה של מגרשים בסביון או בתים מפוארים אשר כלולים במסגרת בתים למכירה בסביון עשויים להיות מאד מורכבים.יש להבין, מומחיות, מקצועיות ואיכות במשא ומתן מובילים להצלחה.
רוצים לדעת עוד מידע על בתים מיוחדים אשר משויכים לקבוצת בתים למכירה בסביון?
או לדעת מה פערי מחירים של בתים להשכרה בסביון ?
או מה טווח המחירים של מגרשים בסביון כתלות בגודל המגרשים?
או האם קיימים בתים מפוארים בסביון בקרבת בתי הספר וגני הילדים?
 התקשרו עכשיו:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91​

אפיק פרסום בניית אתרים