איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון וכדאיות העסקה בראי נדל"ן סביון ומכירה של בתים למכירה בסביון.  

רוצים לבחון את כדאיות העסקה של מגרשים בסביון? להכיר את האפשרויות אשר טמונות ברכישה של נדל"ן בסביון ובפרט של בתים למכירה בסביון או בתים להשכרה בסביון. תבינו, רכישה של בתים מפוארים בסביון מאפשרים לחלומות להתגשם.

חשוב להבין שלכל מגרש יש יעוד.
מגרש אשר ייעודו חקלאי,
מגרש אשר ייעודו למגורים,
מגרש אשר ייעודו לתעשיה ועוד.

אם תבחרו לקנות מגרשים בסביון למטרת בניה של בית יוקרה תוכלו להתרשם ממגוון מגרשים למכירה.
י
שנם מגרשים בטווח של 500 מ"ר לבניה של וילה או בטווח של עשרה דונמים לבניה של אחוזה וכמובן שניתן לבחון מגרשים בהתאמה לבניה של קוטג'.
מעבר למגרשים, במסגרת נדל"ן סביון ניתן להתרשם גם מאפשרויות רכישה שונות של בתים למכירה בסביון, בתים מפוארים מסוג אחוזות, עשויים לאפשר לאלו אשר רוצים לקנות אחוזה עם חדר כושר ובריכה עד חצי אולימפית להנות ממגורי יוקרה שמשלבים אורח חיים ספורטיבי, או בתים מפוארים מסוג וילות, עשויות להיות מעוצבות בסגנון קלאסי או מודרני ולשלב בריכת שחיה עם בר וגינה טרופית, קוטג' בסביון עשוי לכלול מרתף עם חצר אנגלית אשר עשוי להוות נכס מניב ועוד.
ו
מה משפיע על כדאיות העסקה של מגרשים בסביון? או של בתים למכירה בסביון?
היצע וביקוש.

הביקוש לרכישת בתים ואף מגרשים בסביון גבוה וזאת שכן ישוב יוקרה זה ממוקם מחד במיקום מצוין במרכז המדינה וכן בישוב קיימת אוכלוסייה מצוינת אשר משויכת לאשכול הגבוה ביותר של הלמ"ס וכן בזכות חברי מועצה מקומית סביון ומי מטעמם אשר כוללת את תחזוקת הישוב ברמה גבוה וקיום עשרות פעילויות קהילתיות בשנה.
ו
מה עם ילדים ונוער בסביון?

אם בסופו של יום תקנו מגרשים בסביון ותבנו בתים יוקרתיים דעו כי ילדיכם יוכלו לקחת חלק פעיל בפעילות של שבט הצופים, שבט צופי סביון אשר שמו הנבחר הינו שבט כנען.
פעילות במסגרת שבט הצופים רווית פעילויות, פעולות והדרכות, טיולים, התנדבות והכל סביב שלל ערכים טובים.

אז, אם ברצונכם לגור בישוב סביון גני יהודה ולדעת כמה עולה וילה למכירה, אחוזה למכירה, קוטג' מפואר וכדומה, או מה עלויות של מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון, התקשרו עוד היום.
או אם הנכם מתלבטים בין בתים להשכרה בסביון, לבין בתים למכירה בסביון, או בניה על מגרשים למכירה בסביון, נשמח להציג את כל האפשרויות.

התקשרו עוד היום
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1052
 

אפיק פרסום בניית אתרים