איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

טיפים טובים לפני רכישה של מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון. מכירה, בניה או קניה של בתים מפוארים בסביון.  

 
מעוניינים לקנות מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון? אחוזה? וילה? קוטג'? נחלה? להלן מספר טיפים אשר קשורים למכירה, בניה או קניה של מגרשים ושל בתים מפוארים בסביון.
יש להכיר את האזור על בוריו, מחיר של בית יוקרה או מגרש עשוי להשתנות לפי מיקומו במרחב הישוב. לצורך המחשה נסביר גם אם הייתם ממקמים את פארק עופר בפ"ת באילת, בבאר שבע או בישוב צפוני וממקמים אותו כתעתיק מדויק במיקומים הללו, מחירי השכרת הנכסים היו שונים.


כך גם מגרשים בסביון או בתים עשויים להיות ממוקמים במיקומים שונים בישוב ולדוגמא באזורים שקטים או אזורים מרכזיים וכן שטחם עשוי להיות שונה, בתים מפוארים בסביון עשויים לכלול מפלס אחד או מספר מפלסים ומעלית, בתים למכירה בסביון כוללים אחוזה  למכירה עם high standad , וילה למכירה משופצת בנויה עם מחומרי גלם יוקרתיים, קוטג' למכירה עם נוף פסטורלי או נחלה למכירה עם נוף מדהים ועוד.

מחיר של בית יוקרה מסוג אחוזה עשוי להיות שונה ממחיר מגרש בודד וממחיר של וילה או קוטג' וכן מחיר נחלה גם כן שונה ממחיר של בתים מפוארים כאלה ואחרים.

ישנם כל מיני פרמטרים שמשפיעים על מחירי בתים למכירה או מגרשים בסביון, שווי בתים או מגרשים נקבע על ידי הבעלים אשר נתמכת לעיתים ולבחירתם בחוות דעת של שמאי מקרקעין מוסמך או שמאית מקרקעין מוסמכת.

יש לבחון מהן זכויות הבניה הספציפיות באותו מגרש או באותם מגרשים, אחוזי בניה, נסח טאבו לבדיקת זהות הבעלים, תיק בנין של בית יוקרה בנוי כמו של אחוזה או וילה, תכנית סביבתית, קרבה לקו מתח גבוה, במקרה של מגרש או מגרשים בדיקה טופוגרפית, כיווני אוויר בבתים, שימוש בתאורה טבעית, שימוש בטכנולוגיה של חשמל חכם, בניה ירוקה ועוד שלל של בדיקות.

חשוב לציין שהיום המנהל מאשר לרכוש את הקרקע בבעלות פרטית  בסביון, כמו כן חשוב לציין שבסביון יש למעלה מ10 פארקים ציבוריים כגון גן הציפורים, גן עלומים, גן השקמה וכדומה
 
ואם תרצו לדעת עוד על חלוקה פנימית של שטחים עיקריים ושטחי שרות בשטחי אחוזה למכירה בסביון או על שטחי חוויה מיוחדים שנבנו בהתאמה לשטח מגרש של וילה יוקרתית מודרנית או מה הם המאפיינים העיקריים שמאפיינים בניה של קוטג' למכירה בסגנון קלאסי או מה שטח מגרש של נחלה בסביון גני יהודה למכירה או אלו בתים מפוארים נבנו על מגרשים בגודל חצי דונם ועל מגרשים בגודל של עשרה דונם.
 
או לדעת מה מחיר ממוצע של בתים למכירה בסביון וממה מושפע?
או על מגמות ושינויים בענף בתי היוקרה במדינת ישראל?
או מדוע כדאי לקנות בתים מפוארים בסביון ומה הקשר לחיי קהילה טובים ומדוע הישוב סביון מתאים למשפחות?
או האם קיימים בתים להשכרה בישוב והאם קיים נדל"ן מסחרי בסביון?
 
התקשרו עוד היום
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1053
  
 
אפיק פרסום בניית אתרים