איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון, בתים מפוארים ונתונים שצריך לקחת בחשבון לפני רכישה של בתים למכירה בסביון, בניה של בתים מפוארים בסביון על מגרשים כוללת מפרטים משובחים ועיצובים אדריכליים יוקרתיים.  

אלו נתונים כדאי לבחון עת רכישה של מגרשים בסביון ובניה עצמית באמצעות קבלן מפתח או בדיקה של בתים למכירה בסביון, בתים מפוארים, בתים יפים, משופצים, חדשים או וותיקים או בתים מיוחדים אשר עונים על סטנדרטים גבוהים של יוקרה ורכישתם.

מגרשים בסביון:
יש לבדוק גודלם, מיקומם, טופוגרפיה וסקרי קרקע, תכנית העמדה אדריכלית באופן שבו פוטנציאל המגרש ינוצל באופן מקסימלי עם אפשרות מקסימלית להשבחה, זכויות בניה, אחוזי בניה, תב"עות , הוצאת היתר בניה, עלויות בניה, התקשרות עם קבלן מפתח ובעלי מקצועות שונים, תקציב ועוד שלל נתונים ופרמטרים.


בתים למכירה בסביון אשר גם נחשבים בתים מפוארים בסביון:
תקציב, סוג בית היוקרה: אחוזה, וילה או קוטג', כמה חדרים, שטח עיקרי ושטח שרות, שטחי חוויה, עיצוב, אדריכלות, שטח מגרש, שטח בנוי, מספר מקומות חניה, קיום מערכת אבטחה ומצלמות, חשמל חכם, בניה אקולוגית, כמה קומות בנויות, מחסן, מספר אמבטיות, מספר חדרי נוחיות, כמה סוויטות נפרדות קיימות, חזית/עורף, שטח גינה, סגנון עיצוב: קלאסי או מודרני או טוסקני או פרובנס,   האם הבית הינו לשיפוץ או לא ואם כן מה עלות השיפוץ הנדרשת, עיצוב מטבח יוקרה, כיווני אוויר, מחיר, מועד פינוי, תנאי תשלום ועוד.

הישוב סביון גני יהודה:
ישוב יוקרה זה אכן כולל בתים למכירה וכן מגרשים וקיים בו גם נדל"ן מסחרי, אך יש להגדיר מגורים בישוב סביון גני יהודה עולים בקנה אחד עם אורח החיים של המתעניינים.
מספר נקודות למחשבה לעניין זה:

  1. הישוב מאפשר איכות חיים גבוהה מאד אשר נובעת מחד ממגורי יוקרה בבתים מפוארים יוקרתיים ומאידך בשל החיים הקהילתיים העושר התרבותי הרב אשר בא לידי ביטוי באמצעות שלל פעילויות קהילתיות חברתיות בישוב וכן עצם היות האוכלוסיה והקהילה איכותית ביותר.
  2. הבניה בישוב הינה מאופיינת על ידי בניה של בתים פרטיים על מגרשים שונים אשר כולם ביחד ולחוד מעידים על צביון יוקרתי.
  3. הישוב סביון מתוחזק ומטופח וכולל לא מעט ריאות ירוקות.
  4. הישוב מאד מבוקש בשל מיקומו המצוין באזור המרכז.
  5. בתים למכירה בסביון וכן מגרשים לבניה קרובים למוסדות מוניציפלים.
  6. רוב האנשים שבחרו לשכור בתים באפיק של בתים להשכרה בסביון לרוב הפכו לקונים של בתים למכירה בסביון ושל מגרשים.
 
  1.  
 
התקשרו היום.
 
 
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1022
אפיק פרסום בניית אתרים