איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה מיוחד ברחוב תרשיש בנווה מונסוון או מדוע בתים למכירה בנווה מונסון, מגרשים או דירות חדשות, וילות או קוטג'ים מובילים בביקושים. נווה מונסון יהוד.  

מה מיוחד בקניה של בתים פרטיים או לשכור בתים להשכרה ברחוב תרשיש בנווה מונסוון או מה הנקודות החשובות שבגינן  בתים למכירה בנווה מונסון, מגרשים או דירות חדשות, וילות או קוטג'ים מהווים מקור עניין גדול עבור רבים אשר רוצים להנות ממגורים בשכונה שקטה וכפרית באזור המרכז אינה רחוקה מתל אביב, בתים  בנווה מונסון יהוד מחלום למציאות.

נווה מונוסון מוגדרת כשכונה כפרית לכל דהר ועניין, בתים פרטיים ואף מגרשים מוצעים למכירה ואף שמאד מעניינים מבחינה פיזית תכנונית גם מבחינת הבניה, המיקום וגדלי המגרשים, הסביבה, הקהילה ומבנה השכונה עצמה אלו הם שמובילים אנשים לחפש במקור בתים, וילות, קוטג'ים מגרשים ואף דירות בנווה מונסון.

חלום הוא לרכוש בית פרטי אשר ממוקם מבחינה פיזית רבע שעה לתל אביב, תחושת קהילתיות, אירועים חברתיים, פעילויות, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי מאפיינות את נווה מונוסון.
בישוב קיים מועדון נופש , קאנטרי  הכולל מגרשי טניס, חדר כושר וסאונה, ספריה, מועדון נוער משלוק ועוד.
מבחינת חינוך קייים:

בי"ס יסודי  בנווה מונוסון
חטיבה בסביונים
תיכון מקיף יהוד
עם הסעות

           
ומה קורה בחגים?

בחגים נערכות פעילויות חברתיות קהילתיות נפרדות מעיריית יהוד. בתוך נווה מונוסון ובהתאמה לגילאים שונים.

רוצים לדעת מידע נוסף על בתים ביהוד מונוסון, בתים למכירה, בתים להשכרה, וילות, קוטג'ים, מגרשים, דירות גן, דירות למכירה ועוד?

אל הנכס - תיווך
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

.

אפיק פרסום בניית אתרים