איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

קורס הכנה עבור מבחן המתווכים לצורך קבלת רישיון תיווך  

במה בעצם מדובר?
העיסוק בתיווך מקרקעין מחייב מעבר בחינה וקבלת רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. 'קורס ההכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' הוא הפתרון המושלם לצורך הכשרה והכנת סוכני נדל"ן לקראת מבחן המתווכים של משרד המשפטים. אנו במרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס", נבטיח כי תקבל את ההדרכה המקיפה והמקצועית ביותר בכדי למקסם את סיכוייך לעבור בהצלחה את בחינות הרישוי לתיווך במקרקעין. מאות הבוגרים שלנו אשר סיימו בהצלחה את המבחן הנם עדות חיה לכך כי 'קורס ההכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' מבית המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס"- הוא הדרך המושלמת אשר תחסוך לך בזבוז מיותר של הרבה זמן וכסף, בדרך להגשמת חלום התיווך. 

למה ללמוד דווקא אצלנו?
המשתתפים בקורס של המרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס"- זוכים לקבל הדרכה מקיפה אשר תכשיר אותם להיות סוכני נדל"ן מעולים, מקצועיים, יעילים ורווחיים. קורס ההכנה סוקר בצורה מרתקת את החוקים ופסקי הדין הנדרשים ללימוד לבחינה, לצד תרגול פרקטי של מספר גבוה של סימולציות הכוללות פתרון בנק שאלות בחינה ומתן דוגמאות רבות מהשטח, זאת לצד מעקב רציף על קצב התקדמות התלמידים.
הקורס במרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" כולל דגשים על הקניית תודעת שירות גבוהה, מתן כלים לגיוס נכסים בבלעדיות באמצעות עריכת פרזנטציה נכונה ובניית אמינות מקצועית מול הלקוח, ניתוח והבנת צרכי לקוח, טיפול נכון בהתנגדויות, פיתוח מעגל קשרים והטמעה בקהילה, כל זאת לצד ניהול נכון של משא ומתן מסחרי בתיווך.
תפיסת העולם המנחה אותנו היא הקפדה על הוראה בעזרת מורים מעולים, מומחים בתחומם ובעלי ניסיון מוכח! המורים מעבירים את החומר בצורה מעניינת ומהנה, מלאת דוגמאות והמחשות, באופן שבו התלמידים מבינים ומפנימים את החומר הנלמד. בתוך כך מושם דגש כי התלמידים יקבלו כלים בכדי לעבור בהצלחה את הבחינה ובעתיד- ליישם את הכללים הנלמדים- בשטח, לצורך יצירת אמינות ובידול מקצועי אצל הלקוחות. תפיסה זו וקורס זה מותאם גם לאנשים אשר מעוניינים בשינוי קרירה ולא עברו מבחן זמן רב.
במרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" מושם דגש חזק על שילוביות של פרקטיקה עסקית ותיבול החומר הנלמד בדוגמאות קונקרטיות, הן מעולם הנדל"ן והן משאלות אמתיות אשר הופיעו בעבר בבחינות, והכל- באופן ענייני ומהנה! 

       הבטחת הצלחה:

  • בתום הקורס, לבוגרים המעוניינים לפתח קריירה מצליחה בתיווך ושיווק נדל"ן- תוצע עבודה בסניפי רשת "אל- הנכס" ברחבי הארץ! 
  • הננו מתחייבים כי מי שישלים את משימות הקורס, ישקיע את הזמן והרצון הנדרש במטרה לעבור את הבחינה בהצלחה ובסופו של יום- לא יצליח לעבור את המבחן, יהיה זכאי לקורס חוזר על חשבוננו!
למי כדאי להצטרף?
הקורס מיועד הן- למתווכים מתחילים אשר טרם עברו את מבחני הלשכה, והן למתעניינים במקצוע התיווך בפרט והנדל"ן בכלל- אשר שוקלים להיכנס אל התחום או פשוט רוצים להעמיק את הידע שלהם בתחום הנדל"ן בבואם לבצע עסקת קניית/מכירת נכס, אשר בבעלותם או בבעלות יקיריהם. 

צוות המרצים
  • עו"ד שרון הר-זהב: מנכ"לית המרכז: 
עו"ד הר-זהב הנה מומחית לדיניי תיווך ולהיבטים משפטיים בעסקאות מכר. לשרון וותק של שנים רבות וידע מעמיק בנושאי טקטיקות מו"מ, חוזי מכר, תכנון ובנייה, הגנת הצרכן ותיווך מקרקעין. מזה כ-5 שנים משמשת שרון כיועצת המשפטית של רשת "אל-הנכס" וכמנהלת של המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס". שרון הנה בעלת ידע וניסיון עשיר בלימוד והכנה נכונה לקראת מבחן המתווכים. במסגרת המרכז מעבירה שרון הן קורס ה- 'הכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' והן מגוון השתלמויות וסמינרים מהתחום, תחת הנושא- "נדל"ן ולעניין!"
  • עו"ד דבדה אתי:  
עו"ד דבדה הנה בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר ראשון (B.A) במנהל עסקים, ומתמחה זה שנים בתחום המקרקעין. במסגרת עבודתה מתמחה עו"ד דבדה במגוון היבטים משפטיים של תחומי הבניה למגורים ולמסחר, החל מחוזי מכר, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, חכירה ופיתוח מול מנהל מקרקעי ישראל, וכלה בהסדרת זכויות במקרקעין ותיקון טעויות סופר. במסגרת המרכז מעבירה אתי את קורס ה- 'הכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין'. 

מידע נוסף שחשוב לדעת 

במידה ואתם מעוניינים לגשת למבחן המתווכים יש להירשם דרך אתר רשם המתווכים, בכתובת: https://realestate.justice.gov.il  .
בעת הרישום תיגבה אגרת בחינה של כ- 480 ₪ (אין קשר למוסד הלימודים. האגרה עוברת למשרד המשפטים ועל כן- כל נבחן חייב לשלם).
 
אז מתי אתם מתחילים לעבוד??? התקשרו עוד היום:

המרכז להכשרה מקצועית

חברת אל הנכס

טל': 1-700-702-777
פקס: 03-6437333
דוא"ל: Sharon@el-haneches.co.il
אתר: www.el-haneches.co.il


 
אפיק פרסום בניית אתרים