איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

דירה למכירה ברייספלד, שחלומות מתגשים, דירות למכירה בפרדס רייספלד, קרית אונו, דירות, בתים במיקומים מעולים ברייספלד. וילות, קוטג'ים,מגרשים ומגוון נכסים למכירה.  

 
דירות למכירה בשכונת פרדס רייספלד מהוות מעין הגשמת חלום עבור רבים, מי רוצה לקנות דירה למכירה ברייספלד או בית פרטי ששיך למקבץ בתים ברייספלד.

בתים למכירה ברייספלד ניתן למצוא לדוגמא ברחוב יפה נוף וכך גם ניתן למצוא ברחוב זה בתים להשכרה לעיתים.

לעניין בתים למכירה או להשכרה, לא מעט רופאים ובעלי מקצועות חופשיים מחפשים בתים עם קליניקה בפרדס רייספלד, בשל מיקומה הגאוגרפי המעולה של השכונה.

דירות למכירה ברייספלד, פרדס רייספלד קרית אונו ניתן לבחון אם המדובר בבניינים סביב הפארק בצד של רחוב הכפר שמצטלב עם רחוב יהושוע באום שבו נבנה פרוייקט חלומות קרית אונו , או בצד של רחוב הפרדס שהינו הצד של הספריה וכן ברחוב המייסדים שברחוב זה קיים צידו האחד של מרכז מסחרי יובלים, כאשר צידו השני של המסעדות הוא בצד של הבמה בפארק רייספלד ועוד רחובות כמובן.

הכל נכון גם לגבי פנטהאוז למכירה מפואר ככל שיהיה, דופלקס, דירות להשכרה או בתים להשכרה.

בנוסף שכונה זו נחשבת מאד מבוקשת למגורים בשל הסמיכות לפארק, הקרבה למוסדות החינוך, לספריה שבה נערכים שלל אירועים ופעילויות ועוד סיבות.
טובי האדריכלים תכננו תכנונים אדריכליים עבור דירות למכירה בשכונה ועבור בתים, בימים אלו ממש מוצע פנטהאוז יוקרה למכירה ומשווק על ידי משרדינו.
גם מעצבי פנים רבים לקחו חלק בעיצוב דירות שכיום מוצעות למכירה בשכונה.

אז, אם אתם מחפשים לקנות בית פרטי ברחוב הולנדי, בית משופץ, דירה משגעת אשר ניתן לומר עליה שהיא ממש יצירת מגורים מעוצבת ועוד.

התקשרו עוד היום לגבי בתים, דירות, פנטהאוזים, קוטג'ים בפרדס רייספלד.
אל הנכס- משרד תיווך נדל"ן בפרדס רייספלד, קרית אונו
עוד שכונות שמשרדנו מטפל בדירות ובתים למכירה בהם הינן:
פסגת אונו, שכונת רבין, קראון, רימון, עבר הירדן, קרית אונו הוותיקה וערים נוספות:
גני תקווה, רמת אפעל, יהוד מונוסון, סביון
התקשרו עוד היום
03-5343959
www.el-haneches.co.il
 
אפיק פרסום בניית אתרים