איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

איזה בדיקות צריך לבצע לפני קניה של בתים למכירה ברמת אפעל, וילות או מגרשים?  

 
אם הגעתם למסקנה הטובה מאד שאתם רוצים לקנות בתים למכירה ברמת אפעל, דירות חדשות, וילות, קוטג'ים או מגרשים, עצרו! יש כמה בדיקות מתוך כלל בדיקות מקדמיות משפטיות ותכנוניות שצריך לבצע לפני רכישה.

שלב זה של ביצוע בדיקות מקדמיות עבור בתים למכירה ברמת אפעל, דירות חדשות או וותיקות או מגרשים, כולל בדיקות כמו תב"ע- תכנית בנין עיר, נניח שקונים דירה עם נוף מרהיב עין ויש מגרש ריק ליד, יש לברר מה הולכים לבנות שם? נניח שקונים בית בישוב קהילתי פסטורלי שלידו יש אזור תעשיה קטן, מה הגובה אשר מותר בתכנית אם יבנו אזור תעשיה עתידי חדש יותר ויחליטו לשלב בתוכו מרכז לוגיסטי ענק וגבוה.

לדג', בימים אלו ממש(שנת 2020) תושבי ההרחבה  בישוב קהילתי קטן בעמק חפר אשר מצוי ליד כביש 6, נדהמו לגלות את תכנית האגודה השיתופית והמועצה לאשר מבנה לוגיסטי ענק בגובה 36 מ"ר דבר אשר וודאי יפגע בצביון הכפרי הפסטורלי ויגרום לעומסי תנועה כבדים באזור כתוצאה מנסיעה של המון משאיות.

כמובן שהדבר הנכון לעשות היה לפני הרכישה לבדוק בתכנית את אזור התעשייה הקטן ולבדוק מה הגובה המותר לבניה באזור, נציין שבמקרה זה, האגודה השיתופית פנתה לשנות את התכנית הקיימת ולהוסיף אישור לגובה רב יותר.


בהמשך הבדיקות של בתים למכירה ברמת אפעל או מגרשים יש לבדוק את נסח
 הטאבו: מי הבעלים של הנכס? ועוד שלל מידע שניתן לדעת וללמוד מאותו נסח רישום מקרקעין של בית ברמת אפעל, בנוסף יש לבדוק האם יש חריגות בניה, כלומר האם התכנית המקורית של הבית זהה למצב בפועל או שנבנתה עוד תוספת בניה ללא היתר.

לענין חריגות בניה יש להכיר את פס"ד טלי שושן. 
 ועל הכל נרחיב בהמשך בסדרת הכתבות של בתים למכירה ברמת אפעל.
 בשלב זה של בדיקות מקדמיות מומלץ להצטייד בשמאי מקרקעין מוסמך ועו"ד מקצועי.
 
במידה והנכם רוצים להתרשם מהמאגר הגדול ביותר של וילות, קוטג'ים, בתים, דירות וכן מגרשים ברמת אפעל, התקשרו היום
אל הנכס- תיווך רמת אפעל
03-5343959
www.el-haneches.co.il
 
אפיק פרסום בניית אתרים