איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

צבעים של בתי יוקרה בעשור הקרוב- בתים למכירה בסביון עיצוב   

אם בעבר נכס יוקרתי היה תלוי במיקומו הגיאוגרפי ובגודלו, אז כיום נכנסים לתמונה עוד אלמנטים מעולם עיצוב הפנים ומתחום הצבע בפרט ובעיקר בבתי יוקרה בפרברי מגורים שמאופיינים באחוזות, נחלות ווילות על מגרשים רחבי ידיים כגון סביון, גני יהודה, הרצליה פיתוח, רשפון, ארסוף וכו'.

בענף בתי היוקרה בעבר הטרנד המוביל היה צביעת פנים הבית לפי צבעים שמתאימים זה לזה ובאחידות. כיום, ישנו טרנד חדש שמורד בשיטה הישנה שבמסגרתו רואים בתים רבים שבהם יש משחק של צבע ומרקם. משחקי צבע אלה יוצרים חלל עם אמירה אישית להבדיל מהשיטה הישנה והנורמלית של בחירת צבע אחיד ומתאים. בגלל שאדריכלים מביאים תרבויות בניה מאירופה ומשלבים בצבעים שונים במבנה שלא יהיה בצבע אחיד כגון קרניב בצבע בולט במבנה החיצוני או צביעה וחיפוי של קיר חיצוני בצבע כהה שנקרא בשפה אדריכלית קיר כוח. משלבים את זה גם בתוך הבית בחדרים, סלון או בשטחי אירוח ע"י טפט וצביעה בטקסטורה בולטת. חדרי ילדים בצבעי פסטל, יחידות הורים בצבעי אדמה בהירים כמו מלון בוטיק. צבעי הפסטל בגוונים של שמיים וצבע גוון ירוק סלדין. ישנם אדריכלים שהופכים את המטבח כאלמנט צועק כגון מטבח שחור פחם או צבעי יין כהים. הטקסטורה של הטיח (שליכט צבעוני) בכך שהוא יהיה במרקם עדין עד חלק, להבדיל מהעשור הקודם (מגורגר וגס).

משחקי הצבע הללו יכולים לבוא לידי ביטוי לא רק בצביעה עצמה, אלא בשינוי של בחירת חומרי הגלם בבית שמשמים לריצוף חדר האמבטיה, המטבח וכל חדר כזה או אחר בתוך הבית. דוגמא לכך היא שילוב של חומרים כגון עץ, מתכת ושיש באותו חלל ובכך ניתן יהיה לראות משחק צבעים מעניין בחלל, מבלי הצורך לצבוע.

בשנים האחרונות הצבעים הנועזים באים לידי ביטוי בבתי יוקרה בחלקים בבית כגון:
1. פרקטים כהים- אופנה זו תופסת תאוצה בשנים האחרונות בבתי יוקרה. תופס ומושך מאוד את העין להבדיל מפרקטים בצבע בהיר. יחד עם זאת בבתים האירופיים ובעיקר דרישה של אוליגרכים ושילוב של פרקט עם שני צבעים וטקסטורה צולבת של ריבועים 50*50 ובחללים גדולים עושים בורדר סביב הפרקט. בנוסף, שילוב של כותרת על המשטח עצמו במרכז הסלון. בשטחי האירוח האוליגרכים מעדיפים אבן טבעית (שיש) כמו במלונות יוקרה עם חיתוך בלייזר בשיש בצבע כהה, חום או ירוק שנותן מראה אריסטוקרטי בלי גיל. בית נצחי. סגנון נפוץ באחוזות בסביון.
2. חלונות שחורים- מעניק לחלון נוכחות רבה כל עוד הוא נמצא על רקע בהיר ובנוסף לכך השפעה על החלל הפנימי של הבית.
3. צביעת האמבטיה בצבע כחול נייבי- צבע מאוד מבוקש בארונות של צבעי אמבטיה. יתרה מזאת, נהוג להשתמש בצע ירוק שיש אוניקס (צבע עמוק). מסמל תחושה של ים או בריכה בחדר הכי רטוב בבית וכן גוונים של ירוק וריצוף כהה חום שוקולד.
 מראיון עם יגאל רודה שהינו מתמחה בשיווק בתי יוקרה בסביון לאלפיון העליון, נראה כי אופנת הצבעים הנועזים יותר הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כחלק ממגמות עיצוב פנים חדשניות יותר שמשתלטות על ענף בתי היוקרה תוך הקפדה שעיצוב הפנים תמיד יהיה על זמני ואופנתי.

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=645
אפיק פרסום בניית אתרים