איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מי הבעלים של קרקעות, מגרשים לבניה ברמת אפעל ובישראל? בתים פרטיים למכירה ברמת אפעל, וילות, מגרשים דירות, קוטג'ים, כללי היצע מול ביקוש?  

 
אם תרצו לקנות בתים פרטיים ברמת גן בשכונת רמת אפעל או לקנות מגרשים ברמת אפעל ולבנות וילה מפוארת או קוטג' בתכנון אדריכלי ולהפוך בתים אלו והמגורים ברמת אפעל למשכן של קבע עבורכם.
ותרצו לדעת בפועל מה קורה עם היצע קרקעות, מגרשים במדינת ישראל בכלל וכן ברמת אפעל בפרט, דעו כי רשות מקרקעי ישראל מנהלת את קרקעות המדינה, קק"ל ורשות הפיתוח וזאת משפיעות על מחירי בתים פרטיים, וילות, מגרשים, קוטג'ים למכירה, נחלות, דירות בישראל בכלל ובשכונת רמת אפעל, רמת גן בפרט.

מי הבעלים של קרקעות במדינה בכלל ועתודות קרקע ברמת אפעל בפרט(מגרשים לבניה של וילות, קוטג'ים, בתים פרטיים, בניינים שבמסגרתם ימכרו דירות)?


באתר של רשות מקרקעי ישראל תוכלו ללמוד את הנושא

דעו לעניין זה כי כתשעים ושלושה אחוזים מקרקעות המדינה כולל כמובן קרקעות בבקעת אונו, תל השומר, גני תקווה, קרית אונו, יהוד מונוסון, סביון, רמת גן כולל שכונת רמת אפעל וכלל האזורים בישראל מנוהלים על ידי רשות מקרקעי ישראל.

אך מכלל שטח זה נותר לרמ"י שטח מאד קטן לתכנן עליו.

באתר של רמ"י נכתב נכון למועד כתיבת כתבה זו (שנת 2020) שנותר לתכנון לאחר קיזוז שטחים רבים שאי אפשר לתכנן עליהם שטח של 1.59 מיליון דונמים בלבד שמהווים שבעה אחוזים משטח המדינה כולה.

 

אז מה תאמרו על זה לעניין מחירים של בתים ברמת אפעל, בין אם המדובר על וילות, קוטג'ים, מגרשים, או קניה של דירות חדשות?

רמת אפעל, היצע מול ביקוש.

רמת אפעל הינה שכונה באזור המרכז שמשויכת לרמת גן במיקום מעולה.

כמה עתודות קרקע נותרו לבניה ברמת גן? רמת אפעל? קרית אונו, גני תקווה? סביון, יהוד מונוסון ועוד.אל הנכס- תיווך רמת אפעל

03-5343959

https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

 

 

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים