איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

פנטהאוז למכירה בפרדס רייספלד, דירות למכירה בפרדס רייספלד או דירות להשקעה בשכונות חדשות אחרות. בתים, דירות,מגרשים והשקעות נדל"ן.  

 
ידוע שיש הרבה אנשים שמתעניינים לקנות פנטהאוז בפרדס רייספלד, קרית אונו, כך גם דירה למכירה ברייספלד מכלל דירות למכירה בפרדס רייספלד וכן בתים למכירה, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

ומהי העובדה אשר תומכת בכך?

רבים יעידו שבתים וגם דירות בשכונת פרדס רייספלד קרית אונו מעניינים אנשים רבים, זוגות צעירים, משפחות, משפרי דיור וגם וותיקים בשל יתרונות השכונה וכן ניתן להעיד שקיימת הגירה חיובית לשכונת רייספלד ולא הגירה שלילית ממנה.

לרוב אלו שקונים בשכונת רייספלד דירות בין אם מדובר על פנטהאוז ובין אם מדובר על מיני פנטהאוז או דופלקס יוקרתי ורוצים לימים למכור ולקנות דירה גדולה יותר אם המשפחה גדלה ומבחינת צורך צריך יותר מקום, כמו במקרה של קניה של דירה למכירה 4 חדרים בפרדס רייספלד ואז רוצים לקנות דירה 5 חדרים למכירה בפרדס רייספלד או ההפך אם רוצים למכור דירת 5 חדרים ולקנות דירת 3 חדרים, במקרה של וותיקים שהילדים עזבו את הבית.

רוצים לדעת עוד מדוע כדאי לקנות דירה למכירה ברחוב הפרדס בפרדס רייספלד קרית אונו, או מדוע כדאי לקנות דירה למכירה 5 חדרים שהוסבה ל 4 חדרים ברחוב הכפר בפרדס רייספלד קרית אונו, או איזה דירות למכירה מוצעות למכירה ברחוב המייסדים, והאם קיים פרוייקט חדש ברייספלד חוץ מפרוייקט חלומות קרית אונו מבית חברת שיכון ובינוי? ואיזה סוג של התחדשות עירונית נערך ברחוב הזמיר. או מה המרחק של דירות למכירה בשכונה לבית הספר היסודי עלומים, חטית שזר או תיכון בן צבי.

רוצים לדעת עוד על בתים למכירה, דירות, פנטהאוזים או דופלקסים?

התקשרו היום,
אל הנכס
משרד תיווך פרדס רייספלד, קרית אונו, תיווך יוקרה
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1099
 
אפיק פרסום בניית אתרים