איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

למה זכיינות בישראל ברשת סוכנויות תיווך   

למה זכיינות בישראל ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" יכול לקדם אותי?


אדם פרטי שרוצה לפתוח עסק בכלל ו/או משרד תיווך במקרקעין בפרט, צריך לעבור הרבה שלבים בדרך.ראשית, ללמוד להיות סוכן תיווך נדל"ן בעצמו, כי אם לא ידע, איך ילמד את הסוכנים שלו?, שנית, לבנות משרד תיווך מבחינת תפעולית ולגייס צוות סוכנים מיומן ונמרץ ולא פחות, לתת להם ערך מוסף עתידי במטרה לשמר אותם.

הפעלת זיכיון מטעם רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" הופכת את תהליך הלמידה, הבניה, ההטמעה והניהול לחוויה חיובית וטובה. תכנית ההכשרה לזכיין של רשת סוכנויות התיווך "אל-הנכס", טומנת בחובה מתן ידע, כלי עבודה ותכנית מסודרת לפי שלבים, למטרת בנייה והקמה של משרד התיווך.

הזכיין יכול ליהנות מהניסיון והידע של הרשת ולא להתחיל להמציא תהליכי עבודה מהתחלה או כמו שאומרים "מאפס". מחלקת ההדרכה של רשת סוכנויות תיווך "אל – הנכס", תדאג להעביר קרוב ל- 20 שנה של ניסיון בשוק התיווך הישראלי במסגרת תכנית הכשרה מסודרת ונגישה לזכיין. התכנית כוללת בניית תכנית עסקית שנתית ורבעונית, תכנית לגיוס ושימור סוכנים, לימוד הקמה לוגיסטית של משרד תיווך, אשר כולל בחירת מיקום, שם, תכנון משרד, הבנה חשבונאית, העברת טפסי הזמנה בכתב וטפסי בלעדיות, הוצאת רישיון תיווך ולמידת מקצוע התיווך על בוריו, הדרכה טכנולוגית, לרבות השימוש באתר אינטרנט, הסבר על ההתקשרות בין הסוכן לזכיין וקבלת ההסכם, הסבר על בניית תכנית העבודה לגיוס, אימון וחניכה של סוכני תיווך נדל"ן אשר כוללת גיוסם, ניהולם, הנעתם, שימורם והקניית יסודות לניהול משרדי, הקניית כלים ליצירת מנהיגות, שיווק דיגיטלי.
אפיק פרסום בניית אתרים