איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה בסביון-סמל סטטוס ויוקרה  

לבעלי הון ולאנשים עשירים בארץ ישנה את האופציה להתמקם ולבחור מקום מגורים בכל עיר וישוב שרק ירצו. למרות זאת, ניתן לראות בבירור שישנם מספר ריכוזים ספציפיים שאליהם נמשכים עשירי הארץ ותושבי חוץ. מדובר בעיקר באזורים כגון סביון, מושבים יוקרתיים במרכז, וכן ארסוף, כפר שמריהו ושכונות יוקרה בתל אביב.
אחת הסיבות העיקריות לבחירה הרווחת באחת מהאלטרנטיבות הנ"ל הוא סמל הסטטוס והיוקרה  שמייצג אותו אזור. רכישת מוצרים יקרי ערך כגון: רכב יוקרה, בגדי מותגים, תכשיטים וכמובן בראש ובראשונה קנית בית מגורים באזור יוקרתי, מקרינים עושר, הישגיות והצלחה.
סיבות פרקטיות יותר הן העובדה שהשירותים הקהילתיים ומוסדות החינוך הניתנים באיזורים אלה הם בדרך כלל הטובים ביותר שניתן להשיג, כך שמי שמתמקם באזורים אלה יוכל להבטיח לו ולמשפחתו תנאים טובים יותר בהיבטים של חינוך ילדים, בטחון, בריאות, ותרבות פנאי. כמו כן, גם לפרמטר המיקום יש חשיבות מכרעת באיזה אזור לבחור. חשוב לציין כי 90% מתושבי החוץ  העשירים שעושים עליה, עדיין מפעילים עסקים מעבר לים, כך שקירבה לשדה התעופה היא חיונית בהחלטה.
בנוסף על כל אלה מתאפיינת גם תופעה שהעשירים נצמדים למקומות שגרים שם בעלי הון, אנשי עסקים, בעיקר בעלי מניות בחברות ציבוריות. הסוגיה הזו מתחברת לכך שאין בעיות אינטגרציה וכולם באותו המעמד הסוציו אקונומי, נפגשים, מבלים במסעדות ובמועדוני יוקרה בארץ ובחופשות בחו"ל. מפגשים בשירותים הקהילתיים ובמוסדות הציבור, בתי הקפה, חדר הכושר, ברידג' וכו'. אותם אנשים בדרך כלל רשומים לאותו מועדון גולף וכן משחקי טניס כך שבחלק ניכר מהמקרים נוצרות קליקות עסקיות ובניית קשרים אישיים ואמון המובילה ליצירת עסקים מהירה יותר. אנשי עסקים בעיקר מחליפים מידע ביניהם ומשיגים פרמיות אטרקטיביות בעסקאות לדוגמא מספר חברים שמחנים את המטוס הפרטי באותו שדה תעופה או עוגנים את היאכטות שלהם באותן מרינות וכן רוכשים רכבי יוקרה פרימיום באותן סוכנויות, מה שמוביל את חלקם לקיים אירועים, קוקטיילים, או מפגשים מצומצמים של נטוורקינג עד חמישה זוגות.
יגאל רודה, מומחה לבתי יוקרה בסביון ולקהל בעל איתנות כלכלית, מתחכך לעיתים קרובות עם מאפיינים אלו ומספר כי אלו מהווים קריטריונים משמעותיים בקבלת החלטה לרכישת בית יוקרה בסביון. יגאל אומר שכניסה לישוב יוקרתי כמו סביון מאפשרת לאותו רוכש להתחכך וליצור שיתופי פעולה עסקיים עם בכירים מהמשק הישראלי ועם אנשי עסקים מחו"ל שגרים בישוב.
אם אתם מעוניינים ליהנות מהעושר התרבותי ומהיתרונות שיש לישוב היוקרתי סביון להציע יגאל רודה יגשים לכם את החלום!
לפרטים ולסיור אישי:
תתקשרו עכשיו
ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2326175

לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים