איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הערכת שווי נכסי יוקרה בסביון  

מי שמעוניין למכור בית יוקרה ישנה חשיבות להערכת שווי מדויקת והכנת תכנית שיווק בהתאם לביקוש. חשוב לציין שסטייה גדולה בהערכה וקביעת מחיר שמנותק ממחיר השוק, עלולים לגרום לבעל הנכס להגיע למצב שהנכס יוצע למכירה תקופה ארוכה כתוצאה מכך לקוח פוטנציאלי יעשה השוואה ונכס שהיה מותאם למחיר השוק יקבל עדיפות על פני הנכס היקר.
יחד עם זאת נכסים ייחודיים אין להם מחיר, כגון: רחוב ללא מוצא, בצמידות לבית, ישנה חורשה או שטח ציבורי פתוח, וילה בסמיכות לאחוזה, וילה של אישיות מוכרת, אדריכל צמרת, ווילות שזכו בפרס אדריכלות.
על מנת להגיע להערכת שווי נכונה, יש להתייעץ עם שמאי מקרקעין, עדיף אם אפשר לקבל חוות דעת של עסקאות השוואה שבוצעו בסביבה.
בנוסף, עדיף לבדוק עסקאות באזור של הנכס שאותו אתם מעוניינים להעריך, איזה וילות נמכרו באותו סגנון. וילות שדומות לבית הזה. גם אם מדובר בוילות שונות קצת, ניתן למצוא נקודות השוואה לוילה שאותה אתם רוצים להעריך וליישם את הנקודות הנ"ל על הנכס שלכם.
אם משווקים את הנכס במחיר שמשקף את המחיר בשוק המקומי היתרון לכך הוא שהוילה תהיה מעט זמן בשיווק וכן תמשוך יותר מבקרים לנכס ובשורה התחתונה ע"פ עסקאות שהתבצעו השיווק התקצר במחצית הזמן!
יגאל רודה, מומחה לבתי יוקרה בסביון, מסביר כי זהו נידבך חשוב ביותר בהליך המכירה של הנכס. במהלך שיווק ומכירת נכסים בסביון, יגאל נוהג להתייעץ עם שלושה שמאים שונים על מנת להעביר ללקוח את ההערכה הטובה ביותר שתשקף נאמנה את שוויו של הנכס.
במידה ואתם בעלי בתים בסביון ומעוניינים לשווק את הנכס בצורה הטובה ביותר שתשפיע על מחירו לטובה צרו קשר עם יגאל רודה!

לפרטים ולתיאום פגישה:יגאל רודה- מומחה לבתי יוקרה בסביון, אוהב את העבודה לשירותך 052-2321675

לגלריית נכסים נוספים היכנסו לאתר אל הנכס סביון יגאל רודה

http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 

אפיק פרסום בניית אתרים