איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

יתרונות רכישת בית יוקרה בסביון בעונת החורף  

רבים מהאנשים נוטים לחשוב כי ישנה עדיפות לרכישת ומכירת נכסים בדגש על בתי יוקרה,אחוזות ונחלות דווקא בעונת הקיץ, אך לדברי המתווך יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון-כמו לקיץ גם לחורף יתרונות משלו שיכולים לייעל ולקצר את תהליך הרכישה והמכירה, ביחס למדינות אחרות החורף בארץ לא קשה במיוחד,אבל עדיין הוא מלווה בסופות, רוחות וגשמים חזקים, שעלולים לפגוע ולהזיק לרכוש שלנו'נזק הפופולארי ביותר נגרם ממים,כמויות גדולות שיורדות באזורים בהם קיימת בעיה בתשתיות הביוב גורמות להצפות, לסחף של בוץ שנכנס לבתים וגורם נזק לרכוש החיצוני והפנימי. לעיתים סחף כל כך חזק גורם למכוניות "לשוט" על פני הכביש ולהתנגש אחת בשנייה. מים שמחלחלים מהתקרה או מקירות הבית בגלל ירידת גשמים, גורמים לרטיבות ולנזק לרכוש לרהיטים ולחפצים שונים. יום קפוא במיוחד יכול לגרום נזק משמעותי לדודי השמש או לקולטים בגלל מים שקפאו במערכת הצינורות שלהם, וכמובן מים שחודרים אלינו הביתה בגלל הצפות ממש מדלת הכניסה.ומכאן מדגיש יגאל רודה, החשיבות הרבה לאיטום הגג,בדיקת מרזבים,מערכת החשמל,איטום חלונות למניעת נזקים,דליפות ועובש .
כמו כן, יש לציין כי בעת רכישת בית יוקרה בחורף המלווה בגשמים סופות ברקים ורעמים, ניתן כבר לראות בביקור הראשון עם הלקוח בנכס וממבט קל על התקרה,קירות ותחזוקת הבית,כי הבית עמיד בפני החורף וזאת עוד לפני עריכת בדק בית וזה יתרון עצום לעומת רכישת נכס בעונת הקיץ.
היישוב סביון,המתאפיין בבתי יוקרה,נחלות ואחוזות מעניק לתושבים בו שירותים קהילתיים ומוסדות ציבור מתקדמים ואיכותיים בכל התחומים. המועצה המקומית משקיעה את מיטב תקציביה באיכות הסביבה, איכות חיים,חינוך,ביטחון ,חיי קהילה ועושר תרבותי.ומכאן תושבי היישוב בטוחים וסימוכין כי עונת החורף תעבור בקלות ביישוב ,מבחינת נסיעה בכבישים,תאורת רחוב,מערכת החשמל ועוד.
המתווך רודה מציין יתרון נוסף וחשוב הוא זמינות גבוהה יותר של נותני השירותים לאורך תקופת החורף,זה ניכר אצל בעלי מקצוע כמו חברות הובלה,קבלני שיפוצים,חשמלאים ואינסטלטורים ויכול להשפיע גם על זמן ההמתנה לטכנאי חברות התקשורת, טלפון והאינטרנט.
כמו כן, מציין המתווך רודה שהוא נהנה להראות בתי יוקרה בחורף מכיוון שכידוע בחורף מחשיך מוקדם ואין כמו לבקר בבית יוקרה בשעות החשיכה בו תאורת הגינה והבריכה משרות תחושה של רומנטיקה המלווה בתחושת אושר אינסופי ורצון לרכישת בית החלומות.
כמובן שמומלץ לבקר גם בשעות החשיכה אך בביקור הראשון חשוב מאד לראות בשעות האור והיום ,כדי להתרשם מהרחוב הפרטיות הסביבה השכנים האדריכלות החיצונית והנקיון של היישוב.
ולדוגמא רודה אומר כי בחורף האחרון נמכר בית יוקרה עם בריכת שחייה, במרחק הליכה לביה"ס במחיר של 12 מיליון ₪ ולעומת זאת בקיץ נמכר בית דומה עם בריכת שחייה בסגנון טוסקאני ב11.950,מכאן ניתן ללמוד ולהסיק שעיסקאות בבתי יוקרה מתבצעות בכל השנה ללא קשר למזג אוויר,ולעונות השנה
לסיכום, עונת החורף מהווה יתרון הן למוכר והן לרוכש,הידיעה שהנכס בטוח ומוגן גם בעת סופות ורעמים וכמובן ההנאה מהאווירה הרומנטית המתאפיינת במיוחד בבתי יוקרה ואחוזות הכוללים איזורי חוויה מרווחים,מדשאות,בריכות שחייה וגינות טרופיות המקבלות נופך רומנטי בייחוד בשעות החשיכה באמצעות גופי התאורה עיצוב אדריכלי ,מערכות חשמל ומולטימדיה מתקדמות מהוות קלף מנצח לרכישה/מכירה בעונת החורף.
באם הינכם מעוניינים לגור בוילה רחבת ידיים,בואו לשמוע על הישוב היוקרתי סביון,ולסייר בבתי יוקרה מהמפוארים בישראל.
אשמח להיפגש: יגאל רודה אוהב את העבודה
052-2321675

 
אפיק פרסום בניית אתרים