איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אוהב את העבודה יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה כובש את שוק בתי היוקרה בסביון  

המתווך יגאל רודה הינו איש עסקים בתחום הנדל"ן ומומחה לשיווק, ייעוץ וייצוג בתי יוקרה בסביון וזאת עם מוניטין של כ-3 עשורים במכירות בתי יוקרה אחוזות ומגרשים  בסביון, יגאל רודה הוא שם דבר בשוק הנדל"ן היוקרתי והוא עומד מאחורי מכירת מאות על מאות של נכסים של העשירון העליון בישראל.

התמקצעותו של המתווך רודה בנכסי יוקרה מפוארים ברמה הגבוהה ביותר ביישוב סביון, והיכרותו רבת השנים עם בעלי הון מהארץ ומרחבי העולם, הפכו אותו לאייקון של יוקרה, מקצועיות, אמינות ונאמנות המושך אליו אנשי עסקים, ידוענים ובעלי הון שמגיעים ברובם בזכות המלצות שעוברות בקליקה של אנשי העשירון והאלפיון העליון. המתווך רודה עומד מאחורי העסקאות היוקרתיות ביותר שנעשו על ידי מיליונרים הנמנים עם העשירון העליון.

המתווך רודה הינו מנכ"ל משותף ברשת נדל"ן ארצית אל-הנכס ומנהל את סניף הדגל אל-הנכס סביון, עיקר התמחותו של רודה הינה בייצוג, שיווק ותיווך מקצועי של בתי יוקרה, נחלות, אחוזות ומגרשים בסביון וזאת בזכות קשריו הענפים של המתווך רודה עם משקיעים מרחבי העולם ובייחוד עם קהילות יהודיות רבות ברחבי ארה"ב, לונדון- אירופה, אוסטרליה ואוליגרכים ברוסיה ,רודה הפך לשם דבר ולכתובת לנכסי יוקרה בפני עשירי ישראל וכן בפני ישראלים בעלי הון המתגוררים מעבר לים.

השם יגאל רודה הינו מותג בתחום שיווק בתי היוקרה, אחוזות ומגרשים בסביון, רודה הטביע את המשפט השגור בפיו-אוהב את העבודה, משפט המזוהה עמו ומהווה שם נרדף לפועלו ,מקצועיותו ומיתוגו בשוק בתי היוקרה בסביון.

רודה מציין ומדגיש כי היישוב סביון הוא לב ליבו, המתווך רודה עבר בנעוריו ליישוב סביון, לימים נישא לבחירת ליבו אתי וביחד הקימו את ביתם בסביון, בו הם מתגוררים כיום יחד עם שלושת ילדיהם, רווה נאור ויאיר. לרודה היכרות אישית ורבת שנים עם כל תושבי סביון, רודה החל את פועלו בשיווק בתי יוקרה לפני כ-3 עשורים ואחראי למכירת מאות על מאות של בתים ביישוב לתושבי הארץ והעולם.          
בין קהל לקוחותיו של רודה ניתן לראות תושבי חוץ שמעוניינים לעשות עלייה, תושבי הארץ המעוניינים לרכוש בית יוקרה ביישוב, וכן משקיעים שמגיעים לארץ במטרה לרכוש אחוזות, נכסי יוקרה ומגרשים בסביון.
 

לדברי רודה שוק בתי היוקרה נמצא בעלייה מתמדת בעשור האחרון, רודה מציין שגם בתקופת הקורונה העבודה מול תושבי חוץ ממשיכה ביתר שאת, לדוגמא מכר רודה באמצעות הזום מגרש בסביון למשפחה ששהתה בחו"ל ותכננה לעשות עלייה .ההחלטה לקנות מבלי להיות נוכחים בשטח נבעה מתוך מתן אמון מלא במתווך רודה ובשמו שהולך לפניו כמתווך ממקצועי אמין ומיומן עם מוניטין של כ-3 עשורים.
רודה מלווה את לקוחותיו בצמידות החל מההיכרות הראשונה עימם תוך ניהול המכירה ועד לסגירת העיסקה ,רודה פועל לתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר ובמינימום טירחה מצד הלקוח.

רודה מדגיש כי ללקוחותיו לרוב אין בעיה של תקציב, יחד עם זאת הם בעלי הגדרות ברורות ובלתי מתפשרות לגבי הנכסים שהם מחפשים, מומחיותו של יגאל רודה והצלחותיו הרבות הן תוצאה של התאמת התקציב של הלקוחות לנכס המתאים להם ע"פ מכלול דרישותיהם וזאת כמובן בזמן הקצר היותר ובתוצאה הטובה ביותר.
  

תחילת דרכו של יגאל הייתה בכיוון שונה, לאחר שירותו כאיש חיל האוויר וראש צוות מטוס בדרג ב, ניהל יגאל רודה רשת ביגוד והנעלה יוקרתית תוך לימודי מנהל עסקים, אך לאחר פגישה מקרית עם בעלים ומנכל רשת אל-הנכס, גילה רודה את עולם הנדל"ן והתאהב בו, הוא החל לפעול בדרכו הייחודית בשוק הנדל"ן ,תוך התמחות והתמקצעות בשיווק ותיווך בתי יוקרה, מגרשים ואחוזות ביישוב סביון.
במשך 3 עשורים זכה רודה מספר פעמים במקום הראשון ובעשרות גביעים במגוון קטגוריות בתחום הנדלן וזאת בהצטיינות יתרה, המתווך רודה הפך למותג ושם דבר בשוק בתי היוקרה בישראל ובייחוד ביישוב סביון שהוא בבת עיניו .

רודה מספר כי תשוקותיו ואהבתו למקצוע הן הכח המניע בהצלחותיו הרבות, יגאל מעיד על עצמו כי הוא חי ונושם את עולם תיווך בתי היוקרה, הצלחותיו, היכרותו עם עשירי הארץ והעולם, תיווך בין אנשי עסקים מרחבי הארץ והעולם, תוך הצלחות של מכירות נכסים, הפכו את רודה למותג בפני עצמו.

ניתן לומר בפה מלא כי רודה הציב סטנדרטים חדשים בשוק בתי היוקרה בארץ וזאת בזכות היכולת להציג ללקוחותיו מלאי רחב ומגוון של בתי יוקרה מגרשים ואחוזות  ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על מקצועיות נאמנות ומיומנות והוא הכתובת לאנשי עסקים ,משקיעים ובעלי הון בארץ ובעולם המעוניינים לרכוש בית יוקרה בישוב סביון.

באם הינכם מעוניינים לבוא לגור בסביון התקשרו אלי עכשיו 052-2321675
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
אוהב את העבודה!

לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור-
:http://el-haneches.co.il/index.php?type=agent&id=47
 
אפיק פרסום בניית אתרים