איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה בסביון למכירה ,הכירו את מאפייני שוק הנדלן בסביון גני יהודה וההזדמנויות העיסקיות   

המתווך רודה הינו מנכ"ל משותף ברשת נדל"ן ארצית אל-הנכס ומנהל את סניף הדגל אל-הנכס סביון שנמצא בסביון,הישוב בו הוא גדל ומתגורר יחד עם אישתו ושלושת ילדיו, התמחותו של רודה הינה בייעוץ,ייצוג ושיווק בתי יוקרה, נחלות, אחוזות ומגרשים בסביון וזאת עם מוניטין מפואר של כ-3 עשורים במכירת בתי יוקרה אחוזות ומגרשים בסביון, יגאל רודה הוא אוטוריטה בשוק הנדל"ן היוקרתי והוא עומד מאחורי מכירת מאות על מאות של נכסים של העשירון העליון בישראל.

תחילת דרכו של יגאל הייתה בכיוון שונה, לאחר שירותו הצבאי כאיש חיל האוויר וראש צוות מטוס בדרג ב, ניהל יגאל רודה רשת ביגוד והנעלה יוקרתית תוך כדי לימודי מנהל עסקים, אך לאחר פגישה מקרית עם בעלים ומנכ"ל רשת אל-הנכס, גילה רודה את עולם הנדל"ן והתאהב בו מייד, הוא החל לפעול בדרכו הייחודית בשוק הנדל"ן ,תוך התמחות והתמקצעות בשיווק ותיווך בתי יוקרה, מגרשים ואחוזות ביישוב סביון גני יהודה.
העבודה מול אנשי העשירון העליון הינה ייחודית ומאתגרת  בין קהל לקוחותיו של רודה ניתן לראות תושבי חוץ שמעוניינים לעשות עלייה, תושבי הארץ המעוניינים לרכוש בית יוקרה ביישוב, וכן משקיעים שמגיעים לארץ במטרה לרכוש אחוזות, נכסי יוקרה ומגרשים בסביון גני יהודה.
רודה מספר כי ללקוחותיו לרוב אין בעיה של תקציב, יחד עם זאת הם בעלי הגדרות ברורות ובלתי מתפשרות לגבי הנכסים שהם מחפשים והחשוב מכל הינו האמון המלא והדיסקרטיות במהלך תהליך המכירה. רודה מלווה את לקוחותיו בצמידות החל מההיכרות הראשונה עימם תוך ניהול המכירה ועד לסגירת העיסקה וזאת בשקיפות מלאה ,רודה פועל לתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר ובמינימום טירחה מצד הלקוח.
חלק חשוב בתהליך המכירה הינו תהליך המשא ומתן,בייחוד כשמדובר בבתי יוקרה,נחלות ,אחוזות ומגרשים,על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר,רודה עורך בשלב הראשון תיאום ציפיות בין בעל הנכס לרוכש הפוטנציאלי וזאת בדגש על מחיר הנכס,זמן פינוי,ותנאי תשלום.מלבד שלושת מרכיבים חשובים אלה,לרודה ידע נרחב בכל הנוגע להיבטי המיסוי,זכויות בעלי הנכסים ע"פ אופי הנכס,באם מדובר בוילה מפוארת,נחלה או אחוזה, כאשר לדוגמא: האם קיימות זכויות בנייה בנכס,האם ניתן לבצע חלוקה/הרחבה,תשלומי מיסים וכיו"ב את כל אלה מביא רודה לשולחן משא המתן ע"מ שתהיה שקיפות מלאה  ולשביעות רצון 2 הצדדים בנוסף לרודה קשרים ענפים עם  אדריכלים,מהנדסים,מעצבי פנים,עורכי דין,שמאים מודדים ויועצי מס,שלעיתים מהווים חלק בתהליך ומסייעים לקידומו .
לרודה שיטת שיווק ייחודית ובלעדית הכוללת פרסום הנכס במדיה בארץ ובחו"ל,צילומים מקצועיים כולל צילום רחפן,מיומנויות מקצועיות מהמעלה הראשונה, יכולת ניהול מו"מ וכל זאת עם ניסיון וותק של כ-3 עשורים,כמו כן לרודה קשרים ענפים עם בעלי הון מהארץ ומהעולם ובייחוד עם קהילות יהודיות רבות ברחבי ארה"ב, לעיתים הלקוחות אינם מעוניינים בפרסום הנכס במדיה בכדי לשמור על דיסקרטיות מלאה, לכן תהליך המכירה נעשה באופן ישיר באמצעות מאגר לקוחות רציניים בעלי הון מהארץ ומהעולם, מאגר שנבנה בקפדנות ובזכות קשרים אישים ועסקיים עם עשירי הארץ והעולם.
לדוגמא, מכר רודה באמצעות הזום מגרש בסביון למשפחה ששהתה בחו"ל ותכננה לעשות עלייה וזאת לאור האנטישמיות הגואה .ההחלטה לקנות מבלי להיות נוכחים בשטח נבעה מתוך מתן אמון מלא של שנים רבות במתווך רודה ובשמו שהולך לפניו כמתווך ממקצועי אמין ומיומן עם מוניטין של כ-3 עשורים.
javascript:void(0)
התמקצעותו של המתווך רודה בנכסי יוקרה מפוארים ברמה הגבוהה ביותר ביישוב סביון, והיכרותו רבת השנים עם בעלי הון מהארץ ומרחבי העולם, הפכו אותו לאייקון של יוקרה, מקצועיות, אמינות ונאמנות המושך אליו אנשי עסקים, ידוענים ובעלי הון שמגיעים ברובם בזכות המלצות שעוברות בקליקה של אנשי העשירון והאלפיון העליון. המתווך רודה עומד מאחורי העסקאות היוקרתיות ביותר שנעשו על ידי מיליונרים הנמנים עם העשירון העליון.
לסיכום,ניתן לומר בוודאות כי המתווך רודה הינו שם דבר ואוטוריטה בתחום נדלן בתי היוקרה בסביון גני יהודה,רודה הציב סטנדרטים חדשים בשוק בתי היוקרה וזאת בזכות היכולת להציג ללקוחותיו מלאי רחב ומגוון של בתי יוקרה מגרשים נחלות ואחוזות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על מקצועיות שקיפות נאמנות ומיומנות והוא הכתובת לאנשי עסקים ,משקיעים ובעלי הון בארץ ובעולם המעוניינים לרכוש בית יוקרה בישוב סביון.
באם הינכם מעוניינים לבוא לגור בסביון התקשרו עוד היום
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים