איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אנשי ההייטק כובשים את שוק בתי היוקרה בסביון  

בשנים האחרונות הפכה ישראל למעצמת הייטק עם צעירים ששווים מיליארדים,ישראל נמצאת במקום השני בעולם ברשימת המיליארדרים לנפש. לפי ההערכות, 640 מיליארד שקל שוכבים בחשבונות העו״ש של כלל הישראלים ומחפשים השקעות, הצעירים שעשו אקזיט בעולם ההייטק מרימים את שוק נדל״ן בתי היוקרה לגבהים חדשים ברכישת בתי יוקרה,מגרשים,נחלות ואחוזות. 
לדברי יגאל רודה מתווך של האלפיון העליון ,מומחה לבתי יוקרה ואחוזות בסביון בשנה האחרונה חלה עלייה משמעותית בביקוש לבתי היוקרה וילות מגרשים ואחוזות בסביון והביקוש גובר על ההיצע, יגאל מציין כי הוא מקבל מידי שבוע עשרות רבות של פניות מלקוחות המעוניינים לרכוש בית יוקרה בסביון.
לדברי רודה 75% מהפניות הן של לקוחות מענף ההייטק, כאשר ביניהם נמצאים גם מיליארדרים חדשים שעשו אקזיט ,כמו כן ישנה עלייה משמעותית של לקוחות מתחום המזון ,תחום רכבי היוקרה וכן תחום השינוע הבינלאומי (עמילות מכס),המשותף לכל התחומים הוא "חבר מביא חבר" ,התקציב של לקוחות אלו הינו גבוה משמעותית משנים עברו והוא נע בין 12 מיליון ₪ לעד 100 מיליון ₪

רודה מציין כי אנשי ההייטק שעשו אקזיט הינם קהל קל ומהיר בתהליך הרכישה המסוגל לקבל החלטה בצורה מהירה ושקולה,לדוגמא מציין רודה כי במקרים לא מעטים  לאחר פרזנטציה וסיור של רבע שעה בבית הפוטנציאלי, הלקוחות יכולים להגיש הצעה קונקרטית בסיום הפרזנטציה, אנשי ההייטק מבצעים רכישות לא לפי מחיר, אלא מאתרים נכס ספציפי שנפשם חשקה בו. רודה מגדיר לקוחות אלה "כשיק ללא תאריך"
לסיכום, מציין רודה כי לפי כמות האקזיטים הישראליים שהיו בשנה האחרונה והיקף ההון שגייסו חברות ההייטק, לא מן הנמנע שנמשיך לראות שיאים ברכישות בתי יוקרה, מגרשים ואחוזות ,בעיקר ביישובים השייכים למעמד האלפיון העליון כגון היישוב סביון. 
אז אם גם הינכם מעוניינים לגור בישוב סביון היוקרתי, להנות מהעושר התרבותי ומהיתרונות שיש לישוב היוקרתי סביון להציע, יגאל רודה יגשים לכם את החלום!
התקשרו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים