איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם יש שכר בסיס בענף תיווך הנדל"ן?  

האם יש שכר בסיס בענף תיווך הנדל"ן?

האם עבודה בתיווך נדל"ן כסוכני תיווך נדל"ן או רכישת זכיינות בישראל של רשת תיווך טומנים בחובם משכורת בסיס?

 
קיימים שני סוגים של אנשים בתחום התעסוקתי: עצמאיים ושכירים.
חשוב להבין שהשוני הגדול בין חברי הקבוצות הוא "אופי".
מכירים את המשפטים הידועים: "יש לו אופי של שכיר" יש לו אופי של עצמאי"?
לעיתים גורמים המשפיעים על בניית האופי של עצמאי או שכיר הוא "חינוך מהבית"- אדם אשר גדל בבית של "שכירים"- לעיתים קשה לו לעשות את "הטוויסט" ולהפוך לעצמאי וההפך, אדם אשר גדל בבית של "עצמאיים"- קשה לו לעיתים לחשוב על להשתלב כשכיר בחברה, אלא אם ההצעה תהיה ממש כדאית עבורו.
האם ההוצאות השוטפות פוסחות על חברי מי מהקבוצות?
כנראה שלא.
קשה לקנות היום דירה במדינת ישראל ללא משכנתא, הוצאות החינוך עבור גני ילדים ובתי ספר גבוהות, הוצאות מזון, חיסכון לפנסיה בידיעה שהסכום בקופה של ביטוח לאומי, שאמור לשמש אותנו בזקנתנו, נשאר בגדר "נעלם".
האם האתגרים בעבודה של עצמאיים ושכירים שונים?
שאלה מורכבת, ישנם מושגים כמו "פוליטיקה ארגונית", "לחצים", "אפשרויות קידום", "מתחרים בשוק", "שכר בסיס" שצריך לבחון כמתן מענה לשאלה זו.
ישנו שוני בין התחומים, אך גם דברים דומים.
לגופו של עניין, גם שכיר לרוב לא יכול להתפרנס ולשמור על רמת חיים גבוהה אם היה מסתפק רק "בשכר הבסיס" ללא בונוסים- לדג' בענף של מכירות, ישנם ענפים במשק ומשרות ניהול שכן ניתן להתפרנס יפה משכר הבסיס, אך "לחצים" תמיד קיימים, "רצון להתקדם" קיים בשני התחומים, "פוליטיקה ארגונית"- לדעתנו קיים גם בתחום של עצמאיים, אולי פחות מארגונים גדולים אשר מאפיינים שכירים, אך עדיין קיימים כללי אתיקה, התנהגות רצויה ועוד.
"מתחרים בשוק" בכל ענף קיימים והממונה על ההגבלים העסקיים וצוותו דואגים לכך ככל האפשר בכדי למנוע "מונופול".ולא לשכוח, לרוב גם בעלי החברות המסחריות שמעסיקים עובדים שכירים, הם עצמאיים אשר פועלים להגדיל את יחידת הרווח שלהם.
כמו שאתם בוודאי יכולים לדמיין מתקשרים לא מעט אנשים למחלקת הגיוס והכוון תעסוקתי של רשת סוכנויות תיווך נדל"ן "אל-הנכס", הרבה מהם שואלים, "האם יש שכר בסיס או משכורת בעבודה בתיווך נדל"ן?" האם ניתן לעבוד בחצי משרה בתיווך בכדי לשמור על שכר הבסיס בעבודה האחרת?"
שאלות טובות, אבל התשובה היא שלילית.
מדוע?
תחום תיווך הנדל"ן הוא תחום של עצמאיים. רכישת " זכיינות בישראל" של רשת סוכנויות תיווך נדל"ן "אל-הנכס" כרוכה בפתיחת עסק עצמאי של ניהול משרד תיווך נדל"ן אשר במסגרת התכנית העסקית שנבנית עבורו כרוך תהליך גיוס סוכני תיווך נדל"ן, ניהולם והנעתם להצלחה בתחום המגורים, מסחרי ושיווק פרוייקטים, לבחירת הזכיינים.
עבודה כסוכני תיווך נדל"ן מטעם משרדי תיווך הנדל"ן שלנו גם כרוכה בפתיחת עסק עצמאי לכל דבר ועניין. סוכן תיווך הנדל"ן מטעם המשרד, אמנם מהווה יחידת רווח גדולה בפני עצמו, אך הוא עדיין עצמאי לכל דבר ועניין.
הרעיון אצלנו, בהשתלבות בעבודה בתחום תיווך הנדל"ן הוא להיות עצמאיים אבל אף פעם לא להרגיש לבד.
אלו שעוברים את ההכשרות שלנו, אשר ממוצבות לדעתנו כבין הטובות בשוק התעסוקה הישראלי מבינים שיש כל כך הרבה משימות שצריך לבצע בבניית עסק עצמאי בתחום תיווך הנדל"ן באספקט של שיווק ופרסום, שירות ללקוח, שיחות טלפון, פגישות, ניהול משאים ומתנים ועוד שבמסגרת "חצי משרה" אי אפשר להספיק.
אז, אם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים ורוצים להשתלב בתחום עיסוק שבו יחידת הרווח מן הגבוהות ביותר במשק ורק השמים הם הגבול, מוזמנים להתקשר אלינו למחלקת הכוון תעסוקתי של "אל-הנכס", רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית בישראל ולרכוש זכיינות בישראל שלנו או להצטרף כסוכני תיווך נדל"ן באחד המשרדים שלנו

1700-702-777
www.el-haneches.co.il 

 
אפיק פרסום בניית אתרים