איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

קורס מתקדם לתיווך בנדל"ן  

 

תחום הנדל"ן המסחרי 

ההזדמנות הגדולה 

עם צמיחתה של הכלכלה בישראל ובעקבותיה- צמיחתם הגוברת של עסקים וחברות מקומיות, אנו עדים גם להתפתחותם הגדולה של הביקושים בתחום הנדל"ן המסחרי בארץ. ביקושים אלו נתקלים במובנים רבים, בנקודת זמן זו- תחום הנדל"ן המסחרי הנו עדיין בבחינת "פנינה חבויה": מחד כאמור- ניכרת עלייה גוברת בביקושים לשטחי מסחר ועסקים, ומאידך- הולך ומתהווה מחסור גדול במתווכי מקצועיים ומוסמכים בתחום הנדל"ן המסחרי. נוסיף לכך את העובדה כי בהשוואה לשאר תחומי התיווך, תחום הנדל"ן המסחרי מהווה אפיק אטרקטיבי בעל פוטנציאל תשואות גבוה ביותר, והרי לנו תחום משגשג ורווחי אשר מומלץ ורצוי להצטרף אליו מוקדם ככל האפשר
 

האתגר 

למרות הפוטנציאל הרווח הממשי, תחום הנדל"ן המסחרי טומן בחובו גם אתגרים וחסמים לכניסה ואינו מתאים לכל דורש. בניגוד לתחום התיווך למגורים, נדרש מתווך הנדל"ן המסחרי למקצועיות גבוהה ביותר במגוון רחב של תחומים ובהם ... עוד נדרש המתווך המסחרי לידע וכלים לעבודה מול תאגידים וחברות, בסטנדרטים שיחייבו עבודה בעזרת כימות, מדידה וניתוח נתונים- בבואו לבצע הערכות שווי לנדל"ן מסחרי. מתווך הנדל"ן המסחרי יידרש לשלוט הן ביידע תיאורטי פיננסי כדוגמת מימון ומידול של מינוף בעסקאות נדל"ן, והן בידע מעשי, כמו גם להיות מצוי ובקיא היטב במאפייני השוק.
כאמור, בנוסף לעומק הידע הנדרש, יש להתמצא גם בהתנהלות מגוונת המתבקשת בפנייה למגוון גדול מאוד של גופים וחברות גדולות בתחום התיווך לשטחים מסחריים. בין השאר, תידרש להתנהל מול חברות כגון: מרכזי קניות ואאוטלטים, פאוור סנטרים, קניונים ומרכזים מסחריים מקומיים, רשתות אופנה, בתי קפה ומסעדות, תחנות דלק, רשתות סופרים ונכסים מניבים מסחריים נוספים.
אמרנו כי נדרשים מפתחות רבים בכדי לממש את הפוטנציאל הגלום בתחום תיווך הנדל"ן המסחרי. אך למרות כי בשנים האחרונות נלמד כביכול התחום בעוד ועוד מוסדות לימוד ברחבי הארץ, מעט מאוד מקומות אכן מעניקים לתלמידי הקורס תכנים איכותיים המשלבים גם ידע תיאורטי נרחב וגם כלים מקצועיים- המושתתים על ניסיון מעשי איכותי ומתמשך.
עם זאת, אתגרים רבים אלו מהווים בהכרח גם הזדמנות גדולה עבור אלו שיבחרו לעבור את הקורס המתקדם לתיווך נדל"ן מסחרי במרכז להכשרה מקצועית מבית אל הנכס, שכן- חסמים אלו מבטיחים לבוגריי הקורס להיות ייחודיים ונבדלים ביכולותיהם וכישוריהם ממתווכים אחרים

 

אודות קורס הנדל"ן המסחרי 

מי יכול להתאים לתיווך בנדל"ן מסחרי 

קורס נדל"ן מסחרי מתאים לבעלי רישיון תיווך המעוניינים להתמקצע בתחום התיווך המסחרי-עסקי. כמו כן, הקורס מתאים גם לאנשי עסקים אשר עוסקים בתחומים שונים הקשורים בנדל"ן, כגון: ייזמות נדל"ן, בנייה, נדל"ן יד שנייה וכדומה, ומעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלהם בהיבטים נוספים אשר יעזרו להם במקצועם הנוכחי, ייפתחו בפניהם צוהר לתחומים מקבילים בנדל"ן, וכמובן- יפתחו בפניהם אפשרויות השקעה נוספות. הקורס גם מתאים לאנשים אשר מחזיקים בנכסי נדל"ן ומעוניינים להיות מסוגלים להעריך את שווי נכסיהם בצורה עצמאית, בכדי למקסם רווחיהם מעסקאות פוטנציאליות.

אם כן, בין אם אתה עוסק במקצוע התיווך באופן מקצועי, משיק או נוגע בתחום הנדל"ן בישראל ובחו"ל, או עוסק ביזמות עסקית בכללותה- מובטח כי קורס הנדל"ן המסחרי יקנה לך ערך מוסף גבוהה במיוחד.  

יעדי הקורס 

  • הכשרת סוכנים והפיכתם ליועצי נדל"ן מסחרי מהמובילים בתחום 
  • מתן ידע וכלים חדשניים ליועצי נדל"ן בנושאי תיווך נדל"ן מסחרי
  • מתן מיומנויות שיווק, מכירות ומו"מ בנדל"ן מסחרי

משך ומיקום הקורס 

  • _ מפגשים, פעם בשבוע 
  • _ שעות לכל מפגש
  • סה"כ: _ שבועות , _ שעות אקדמאיות 
  • הקורס יתקיים במתכונת של לימודי ערב 
  • טרם כל שיעור תינתן עוד שעת תגבור לפי דרישה ותיאום מראש עם המרצה 
  • לבחירתכם, מיקום הלימודים מוצע בפריסה גיאוגרפית גמישה ונרחבת: חיפה, נתניה (בכיכר העצמאות), תל-אביב, פתח-תקווה, ירושלים ובאר-שבע 

* פתיחת הקורס בכל איזור מותנית ברישום של מס' מינימלי של תלמידים. 


אז מתי אתם גם אתם הופכים למקצוענים??? התקשרו עוד היום:  

המרכז להכשרה מקצועית

חברת אל הנכס

כתובתנו: רח' גרניט 6, פתח תקווה
טל': 1-700-702-777
פקס: 03-6437333
דוא"ל: Sharon@el-haneches.co.il
אתר: www.el-haneches.co.il

אפיק פרסום בניית אתרים