איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם צריך שיהיה רקע קודם לפני רכישת זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך נדלן אל הנכס  

האם צריך ניסון לפני רכישת זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך נדלן אל הנכס

האם צריך רקע קודם לצורך בנית זיכיון ברשת סוכנויות תיווך אל הנכס?

במשך השנים פיתחו צוותי ההדרכה של רשת "אל-הנכס" שיטת עבודה ייחודית שמותאמת לשוק הישראלי. תסריטי שיחה לשיחות טלפון, גיוס לקוחות ונכסים, סדנאות ייחודיות בנושא משא ומתן, הכשרות בנושא מנהיגות, גיוס ושימור סוכנים ועוד המון. מאגר הידע של רשת סוכנויות תיווך "אל- הנכס" הוא עצום ומועבר לזכיין במסגרת תכנית הכשרה מסודרת בליווי טובי המרצים ומערך מסודר של ספרי לימוד, לצד הטמעה בפרקטיקה, זאת לצד יישום ובקרת תהליכים.


כלומר, אם אדם רוצה לפתח קריירה מעניינת ומעשירה בתחום התיווך ובניית זיכיון מצליח, קרי משרד תיווך משגשג ומצליח,לא משנה אם יש רקע קודם ולא משנה אם היה סוכן תיווך במשרד תיווך פרטי או ניהל בעצמו
משרד תיווך פרטי או היה סוכן תיווך ברשת סוכנויות תיווך אחרת ורוצה להתפתח באזור שלא יכול לצמוח יותר במסגרת מה שהרשת הקודמת יכולה לאפשר לו. אנחנו יכולים להציע את "כרטיס הכניסה" לפיתוח קריירה ולתת את כל הכלים לבניית זיכיון מצליח.

"זכיינים בדרך כלל מגיעים מתוך נקודת הנחה שברצונם לפתוח משרד תיווך במקום שבו יש להם ערך מוסף מסוים, במקום שבו הם מכירים, או מוצאים פוטנציאל כלכלי בו. אני יכול לתת סל כלים, ידע וללמד את רזי המקצוע ולהעביר את הניסיון, אבל העסק סה"כ הוא עסק עצמאי של הזכיין, השקעה שלו, ניהול שלו וכאן אני משאיר לו מקום גדול להביא לידי ביטוי את היכולות האישיות שלו,ולהוביל את העסק שלו להצלחה", מספר מוטי נחום, מייסד ובעלים "אל-הנכס".

"הייתה לי תלמידה, קוסמטיקאית במקצועה, שהגיעה לקורס ההכנה לבחינה. היא תמיד ישבה בשורה האחרונה, זיהיתי אצלה ניצוץ בעיניים, רצון להצליח ולשנות קריירה ולמכור שירות בסכומים יותר גבוהים ממה שמוכרת היום. היא בחרה להתמחות במכירת בתים צמודי קרקע, ולאחר מספר חודשים כבר הגיעה העסקה הראשונה".
אפיק פרסום בניית אתרים