איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מהו הדבר שאתם חייבים לדעת בכדי להצליח במקום העבודה שלכם? מה אחת המיומנויות הכי חשובות לדעתם של מנהלים מובילים במשק הישראלי? סודות מחדרי המנהלים  

מיומנויות וכישורים של המאה ה-21 חשובים להצלחה ומדוע? לא מספיק להיות רק הכי חכמים, איכותיים, כישרוניים, חרוצים ומוכוונים מטרות הארגון כדי להצליח, יש הרבה דברים נוספים שמובילים להצלחה.
מה הם אותם כישורים ומיומנויות שמובילים להצלחה בעולם העבודה המשתנה?

ישנה רשימה ארוכה של כישורים שמופיעים במחקרים הן של משרד החינוך במדינת ישראל כפי שפורסמו על ידי של מדען הראשי במשרד החינוך וכלה במודלים מוכרים עולמיים במימוני תאגידים בלבד (מודל p21), באוניברסיטאות במימוני תאגידים גדולים(ATC21S ) נחשב אקדמי יותר, מטעם אוניברסיטת מלבורן במימון תאגידים) וכן של המועצה הלאומית למחקר של האקדמיה הלאומית למדעים של ארה"ב(NRC).
ככל שנשכיל להשקיע בפיתוח והעלאה למודעות של מיומנויות וכישורים נדרשים כך נצליח יותר לבצע משימות בעבודה ולהתקדם למצוינות, היום יש כלים אוטומטיים שמאפשרים העלאה למודעות של מיומנויות וכישורים של המאה ה-21 שיכולים להוביל את כלל הארגון למצוינות תפעולית באמצעות אוטומציה והכל בלחיצת כפתור וכן לתרום רבות גם למוטיבציית העובדים ללמידה עצמית, שכן אלו דברים חשובים שמובילים בפועל להצלחתם היומיומית "ניצחונות קטנים מדי יום" ולהצלחה בטווח הרחוק.

אחת מהמיומנויות הנדרשות בעולם העבודה המשתנה הינה הסתגלות לשינויים.
בסרטון ערן זיני- מנכ"ל בורסת היהלומים וחבר בפורום המייעץ לבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן ובין תפקידיו הקודמים בין היתר עוזר פרלמנטרי לח"כ דני יתום, ראש המוסד לשעבר ויועץ בכיר לשר המשפטים דניאל פרידמן , מספר שבתקופת הקורונה, זוכרים?! לשוק היהלומים שנאמד במיליארדי שקלים, יום אחד "סגרו את השמיים", עסקאות שנסגרו באמרה של "מזל וברכה" היו צריכות לעבור להתנהלות בדיגיטל. האם השינוי של המעבר לדיגיטל היה ידוע מראש?! בסרטון ערן מספר את כל האמת על איך המנהלים מסתכלים על אלו שבאזור הנוחות שלהם ורוצים שלא יפריעו להם ומי שכל שינוי במדיניות קשה לו לעומת העובדים שיודעים שהדרך לצמיחה נעה מיציאה מאזור הנוחות, נעה מהתקדמות ונעה מלמידה וזהו דבר שהוא מאד חשוב.
 
החומרים מתוך מיזם דיגיטלי חדשני ללימוד פרקטיקה ויסודות הניהול מבעלי תפקידים בכירים במשק הישראלי לפיתוח עובדים וכן לפיתוח מנהלים.

לשון זכר כמוה כלשון נקבה
קישור לסיליבוסים המלאים:
 
https://drive.google.com/drive/folders/1C8i3RaFOt4ga4yvPWZHi2cWerIM5BB9V?usp=sharing
 
 
 
 
תגיות
# רעיונות לפיתוח עובדים
# פיתוח וקידום עובדים
# פיתוח עובדים מאמרים
# פיתוח אישי בעבודה

אפיק פרסום בניית אתרים