איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון ממקומת בלב הארץ ונחשבת לישוב היוקרתי ביותר  

סביון היא פנינה בלב הארץ וריאה ירוקה במרכז המדינה,כך מספר לנו המתווך יגאל רודה שגר בנעוריו ביישוב סביון ומתגוררבו עד היום יחד עם אישתו ושלושת ילדיו,רודה מכיר כל אבן ופינה ביישוב ולזכותו נזקפות מאות על מאות עיסקאות בסביון .
 המתווך רודה מספר כי היישוב סביון הפך במהלך השנים למילה מקבילה לאיכות ויוקרה.זהו יישוב איכותי, ששם את עיקר הדגש על חינוך,ביטחון,איכות חיי ועושר תרבותי.
 רודה מציין כי הישוב סביון ממוקם במרכז הארץ קרובה מאד לכביש 6 ולצירי התנועה המרכזיים ובמרחק של כרבע שעה משדה התעופה  וזאת מבלי לפגוע באיכות החיים והפסטורליות אשר מאפיינות את היישוב. 

 הישוב סביון מונה כ-1223 וילות ובתי יוקרה בעלי מגרשים רחבי ידיים החל מחצי דונם ועד לאחוזות ונחלות של כ-40 דונם  ויותר,תושבי סביון הינם בעלי מעמד כלכלי,חברתי וסוציואקנומי הגבוה ביותר.בסביון מגוון רחב של נכסי יוקרה,וילות ואחוזות  למכירה הכוללים בריכות שחייה,מגרשי טניס,מטבח שף,איזורי חוויה מרווחים,סלון XL,סוויטות מפנקות,יחידה נפרדת,מרתף עם חדר כושר/קולנוע ועוד ולאלו שמעוניינים בתחילה לשכור,קיים גם מבחר עשיר של בתים להשכרה בסביון וכן וילות להשכרה על מגרשים בגדלים שונים.
יגאל רודה המתווך של האלפיון העליון ונחשב לאוטוריטה בסביון מדגיש כי בסביון איכות חיים גבוהה, המתבטאת לא רק בסביבה הירוקה ובגודל המגרשים, אלא גם באיכות חיי הקהילה ביישוב ובמעורבותם הרבה של התושבים בחיי הקהילה.

היישוב מצטיין בשקט ושלווה, חינוך ברמה גבוהה,למעלה מ-5 גני-ילדים, בית ספר יסודי וחטיבת ביניים, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה וספורט ופעילות לגמלאים. בסביון נערכים אירועים קהיילתיים רבים, המשלבים את ותיקי היישוב והילדים, משפחות וצעירים, שמוצאים במקום איכות חיים לצד חיי קהילה עשירים ומגוונים. סביון הינו היישוב הכפרי המטופח והאסטטי ביותר בארץ ומהווה פנינה של איכות וייחודיות במרכז הארץ. 
לסיום אומ רודה כי סביון מציעה איכות חיים גבוהה, הבאה לידי ביטוי בסביבה הירוקה, בתי יוקרה,חינוך מעולה,ביטחון,מיקום מנצח וחיי הקהילה עשירים,  המתווך רודה מסכם במילותיו " סביון הינה בברלי הילס של ישראל"
באם הינכם רוצים למכור או לקנות נכס,יגאל רודה יגשים לכם את החלום ,התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון ,אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים