איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון דורגה במקום הראשון כמובילה בדיגיטל  

 רכשתם וילות בסביון? חולמים לקנות בתי יוקרה בסביון? אחוזות? נחלות? מגרשים לבניה? תשמחו לגלות שמגורים בנכסי יוקרה בישוב סביון מאפשרים קבלת נוחות מקסימלית של שירותים דיגיטליים, הישוב היוקרתי סביון מדורג במקום הראשון ולא רק בעיצוב, אלא גם כמוביל בדיגיטל.
המתווך יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון ותושב היישוב אומר כי האימרה זמן שווה כסף מאד נכונה בייוחד כיום שהעולם כל כולו עובר לדיגיטל, העולם מתקדם ואלו שלא שמים דגש על חדשנות וקדמה נותרים מאחור. מדובר לא רק על אנשי עסקים, צרכנים ואנשים אשר נמנים על כל שכבות הגיל, אלא גם על רשויות מקומיות ומועצות השמות לנגד עיינהם את ריווחת התושבים ודואגות למתן שירות דיגיטלי הטוב ביותר ובכך חוסכות זמן רב וטירחה מצד התושבים. לדוגמא אומר רודה המועצה מקומית סביון שמה על אמונה את רווחת התושבים ומשקיעה מאמצים רבים באיכות חייהם של התושבים בדגש על ביטחון ,איכות חיים,חיי קהילה חזקים,תרבות,מוסדות חינוך מהמעלה הראשונה ומתן שירות דיגיטלי הטוב ביותר באמצעות אתר אינטרנט ברמת נגישות גבוהה,נוח וקל לתפעול,האתר מאפשר תשלום שוטף כדוגמת ארנונה,מים, הגשת בקשות וקבלת מידע עסקי בתחומים רבים.

המתווך רודה הפועל כ-30 שנה בייעוץ שיווק ותיווך בתי יוקרה אחוזות ומגרשים מציין  שיישוב דיגיטלי כדומת היישוב סביון שמקפיד על קידמה וחדשנות, מוביל לעליית מחירים עקב הביקוש הגבוה בקרב אנשי עסקים אנשי הייטק ,יזמיים ואנשי עסקים שנהנים מהשירות הדיגיטלי הטוב ביותר ,דבר שחוסך להם זמן רב,מינימום טירחה וטירדה ומכאן מוביל לאיכות חיים גבוהה ונוחות מירבית כמו כן מציין רודה כי בסביון הותקנו סיבים אופטיים וקיים אינטרנט מהיר מאד וכל תושב יכול לראות נתונים בכל דקה ומכל מקום בארץ ובעולם/רבים מתושבי סביון בעלי עסקים מעבר לים, כך שתקשורת בינלאומית מהירה ומתקדמת היא חשובה לעין ערוך בעבורם.
ראייה לקידמה ולחדשנות ביישוב סביון ניתן לראות לפי המדד הדיגילוקאלי של DOELOITTE  הבוחן את מדד השירותים לתושב קבע לאחר בחינת רשויות מקומיות ומועצות בישראל כי סביון קיבלה ציון 95 ומדורגת במקום הראשון בבקעת אונו והסביבה.
רודה המתווך של האלפיון העליון מסביר כי במדד הדיגילוקאלי קיימות שלש קטגוריות אשר מובילות לציון ולקביעת רמת הדירוג:
שירות לתושב, נגישות האתר,שירותי תיכנון והנדסה, ושירות לעסק.
במדד שירותים לתושב קיבלה סביון את הציון המעולה 100 נקודות (ביחס לממוצע ארצי 63).
במדד נגישות  האתרים הדיגיטליים קיבלה סביון גם את הציון הטוב ביותר  100 נקודות (ביחס לממוצע ארצי 77).
במדד  שירותים לעסק קיבלה סביון את הציון המרשים 88 נקודות (ביחס לממוצע ארצי 34).
במדד שירותי תכנון והנדסה דיגיטליים קיבלה המועצה ציון מכובד 83 נקודות (ביחס לממוצע ארצי 54).

 זוהי הצלחה פנומנלית
 אומר רודה ומציין כי בתי יוקרה,וילות ואחוזות בסביון מאפשרים רמת חיים גבוהה ואיכות חיים אופטימלית ולכל זאת מתווסף היתרון של מגורים ביישוב ששם לנגד עיניו את החדשנות והקידמה ומעניק לתושביו שירותים דיגיטליים מהמעלה הראשונה.
אם ברצונכם לגור ולקנות בתי יוקרה בסביון ולהנות ממגורים בישוב יוקרתי, ולקבל את השירות הדיגיטלי הטוב ביותר מהמועצה דבר אשר בראש ובראשונה יחסוך זמן וישפר את איכות החיים היומיומית,התקשרו עכשיו ליגאל רודה אוטוריטה בייצוג, שיווק ותיווך מקצועי של בתי יוקרה, נחלות, אחוזות ומגרשים בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים