איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

העשירים החדשים בוחרים בסביון כמקום מגוריהם החדש  

בשנים האחרונות, שוק הנדל"ן בישראל עד להופעתו של מעמד חדש של אנשים אמידים המגדירים מחדש את חיי היוקרה. בין המיקומים המבוקשים לרוכשים בעלי אבחנה אלו נמצא הישוב סביון. סביון, הממוקמת במרכז הארץ, הפכה למובלעת אקסקלוסיבית המושכת את תשומת לבם של העשירים החדשים. במאמר זה נבדוק מי הם העשירים החדשים הללו ומדוע הם בוחרים להשקיע בבתי יוקרה בסביון.
פניו המשתנים של העושר:
באופן מסורתי, דימוי העשיר נקשר למשפחות מבוססות, עושר שעבר בירושה ובעלי עסקים מצליחים. יחד עם זאת חל מהפך משמעותי בשנים האחרונות והעשירים החדשים הם קבוצה מגוונת הכוללת  יזמים מצליחים, הייטקיסטים,משקיעים בתחום המדע והטכנולוגיה, ואנשי מקצוע מתחומים שונים. הם מתאפיינים בגישה הדינמית שלהם לצבירת עושר וברצון שלהם לחוויות ייחודיות ולאורח חיים יוקרתי.
סביון: מקלט של יוקרה:
סביון, השוכנת בתוך היופי הנופי של מרכז ישראל, התגלתה כיעד מועדף לנדל"ן יוקרה. עם הצמחייה השופעת, האווירה השלווה והקרבה לערים מרכזיות כמו תל אביב, סביון מציעה סביבה אידילית למי שמחפש בלעדיות ופרטיות. בתי יוקרה בסביון ידועים בעיצובים העכשוויים שלהם, במתקנים החדישים ביותר ובנופים רחבי ידיים, המספקים שילוב חלק של שפע ויופי טבעי.


מיקום ונגישות: 
המיקום המעולה של סביון מאפשר לתושבים ליהנות מהטוב משני העולמות. הוא מציע סביבה שלווה הרחק מההמולה של העיר, תוך שהוא נשאר מחובר היטב למרכזים עירוניים. תל אביב, עם סצנת התרבות התוססת שלה והזדמנויות עסקיות משגשגות, נמצאת במרחק נסיעה קצר משם.
יוקרה ואיכות חיים: 
העשירים החדשים נמשכים אל  היישוב סביון  כחלק מחיי היוקרה והסטטוס שלהם,בעלות על בית יוקרה ביישוב יוקרתי זה הוא סמל למעמד והישג יחד עם תחושת ביטחון ואווירה קהילתית מלוכדת.
בתי יוקרה בסביון נועדו לתת מענה לטעמים המתוחכמים ולסטנדרטים הגבוהים של העשירים החדשים. בתי מגורים אלה מציעים מגוון שירותים כגון בריכות פרטיות, גנים מרווחים, מכוני כושר ומרחבי בילוי ייעודיים. הדגש על בריאות, פנאי ובידור מבטיח חווית חיים שאין שני לה.
פוטנציאל השקעה
שוק הנדל"ן של סביון מציג צמיחה מדהימה בשנים האחרונות, מה שהופך אותו להזדמנות השקעה אטרקטיבית. העשירים החדשים מכירים בערך ארוך הטווח ובתשואות הפוטנציאליות שנכסי יוקרה בסביון יכולים להציע, ומחזקים עוד יותר את המשיכה שלה כמקום מקלט להשקעה.
לסיכום: חי היוקרה בישראל מוגדרת מחדש עם הופעת העשירים החדשים. קונים בעלי אבחנה אלו מחפשים בלעדיות, שירותים מודרניים ורמת חיים גבוהה. סביון, עם מיקומה הציורי, בתיה המפוארים והקהילה המשגשגת, הפכה לאבן שואבת עבור אנשים אלה. ככל שהטרנד הזה ממשיך להתפתח, סביון צפויה להישאר יעד מבוקש למי ששואף להגדיר מחדש מה זה אומר להיות עשיר וליהנות מפירות ההצלחה בסביבה אידיאלית.
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולרכוש בית יוקרה ,מגרש או אחוזה ביישוב סביון ,התקשרו  ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:

http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים