איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה ואחוזות בסביון בסגנון באוהאוס-שילוב של אלגנטיות ופונקציונליות  

סביון הינו יישוב יוקרתי במרכז הארץ הידוע ביופיו ואיכותו ,בבתים המפוארים ובקהילה המשגשגת, בין הפנינים הארכיטקטוניות שלו, בולטים בתי יוקרה בסגנון הבאוהאוס, המשלבים בצורה הרמונית עיצוב מודרני עם האלגנטיות הנצחית של תנועת הבאוהאוס. יצירות מופת אדריכליות אלו מציעות חווית מגורים ייחודית המשלבת פונקציונליות, אסתטיקה והערכה עמוקה לאמנות ועיצוב.

 באוהאוס-תנועת עיצוב נצחית:
תנועת הבאוהאוס, שמקורה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, חוללה מהפכה באדריכלות ובעיצוב המודרניים. תוך שימת דגש על פשטות, פונקציונליות ושילוב של אמנות וטכנולוגיה, אדריכלות הבאוהאוס דחתה עודף נוי לטובת קווים נקיים, חללים פתוחים וחיבור הרמוני בין אזורים פנימיים וחיצוניים. בתים בסגנון הבאוהאוס מאופיינים בגגות שטוחים, חזיתות לבנות, חלונות גדולים ודגש על צורות גיאומטריות.
 סביון- התפאורה המושלמת להשראת הבאוהאוס:
 סביון, עם המרחבים הירוקים  והסביבה השלווה שלה, מספקת רקע אידיאלי לבתי יוקרה בהשראת הבאוהאוס. חלקות הקרקע המרווחות בסביון מאפשרות לאדריכלים ומעצבים ליצור בתים המאמצים את עקרונות התנועה תוך שהם מציעים מרחב נרחב לחיים בחוץ ושילוב נוף. הקווים הנקיים והאסתטיקה המינימליסטית של עיצוב הבאוהאוס משתלבים ללא מאמץ עם היופי הטבעי של האזור, ויוצרים סביבת מגורים הרמונית.
 עיצוב פונקציונלי וחדשני:
 אחד מסימני ההיכר של אדריכלות הבאוהאוס הוא ההתמקדות בפונקציונליות. בתי יוקרה בסגנון באוהאוס בסביון נועדו לייעל את ניצול החלל, ולאפשר סידורי מגורים יעילים ומעשיים. תוכניות קומה פתוחות וחלונות גדולים יוצרים זרימה חלקה בין החדרים, ממקסמים את האור הטבעי ומספקים נופים עוצרי נשימה של הנופים שמסביב.
 גם חומרים חדשניים וטכנולוגיה חדשנית משולבים בבתים אלו. תוך שמירה על שלמות סגנון הבאוהאוס, אדריכלים משלבים שירותים מודרניים, פתרונות חסכוניים באנרגיה וטכנולוגיית בית חכם כדי לשפר את חווית המגורים. ממטבחים חדישים ועד חדרי רחצה יוקרתיים, כל פרט נשקל בקפידה על מנת לספק לדיירים את הנוחות והנוחות המרבית. חללי פנים בהשראת הבאוהאוס כוללים לרוב פלטת צבעים ניטרלית, המאפשרת לאוסף האמנות של בעל הבית או לרהיטים להפוך למוקד של כל חדר.
 שילוב של אמנות ועיצוב:
 תנועת הבאוהאוס הדגישה את השילוב של אמנות ועיצוב בחיי היומיום. עיקרון זה בא לידי ביטוי יפה בבתי היוקרה של סביון. בתים אלו משמשים קנבס ליצירתיות, המשלבים אלמנטים של אמנות, פיסול ומאפיינים אדריכליים ייחודיים. בין אם מדובר בפסל שובה לב בגינה או בעיצוב פנים בהשראת גלריית אמנות, הבתים הללו חוגגים את השילוב של אמנות וחללי מגורים.
 לסיכום:
 בתי יוקרה בסגנון באוהאוס בסביון מציעים מיזוג יוצא דופן של עיצוב מודרני, פונקציונליות וביטוי אמנותי. אבני חן אדריכליות אלו מספקות לא רק סביבת מגורים נוחה ויוקרתית אלא גם נותנות כבוד למורשת העשירה של תנועת הבאוהאוס. עם הקווים הנקיים, המרחבים הפתוחים ושילוב האמנות, הבתים הללו עומדים כעדות למשיכה המתמשכת של עיצוב הבאוהאוס. עבור אלה המחפשים שילוב הרמוני של אלגנטיות ופונקציונליות, בתי היוקרה בסגנון הבאוהאוס של סביון הם בחירה אידיאלית.
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולרכוש בית יוקרה בסגנון באוהאוס או בתכנון אדריכלי אחר,התקשרו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים