איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רכישת זכיינות בישראל או נדל  

רכישת זכיינות בישראל או נדל"ן בישראל?

מושגים כמו נדל"ן, לימודי נדל"ן, השקעות בנדל"ן,רכישת דירות, נכסים מניבים, "לקנות או לשכור", עלית מחירי הדירות, מה יהיה עם הפנסיה העתידית של כולנו(עם התייחסות גם לכתבה שפורסמה השבוע על הכספים בביטוח לאומי) עולים על בסיס קבוע "בשיח הציבורי".

אם בין קולגות בעבודה, בני זוג, הורים בשנות הארבעים או החמישים לחייהם אשר רוצים לסייע לילדהם לקנות דירה, בני זוג אשר רוצים להתחיל פרק ב' ורוצים לרכוש דירה משותפת, רווקים, גמלאים אשר מעוניינים להכנס לדיור מוגן ותוהים מה לעשות עם דירתם הנוכחית ועוד.

בתור אנשים אשר מזוהים עם תחום הנדל"ן, שאלות ותהיות בנושא לא פוסחות עלינו. אם כך המצב וכן זהו המצב. אז מה לגבי עבודה בתיווך נדל"ן? האם יש כדאיות כלכלית לפתוח עסק בתחום תיווך הנדל"ן כסוכני תיווך נדל"ן במשרדי תיווך נדל"ן או לרכוש זכיינות בישראל ולחתום על הסכם זכיינות ברשת -סוכנויות תיווך "אל- הנכס".

התשובה לכך היא חיובית ב-100%, שכן תמיד במדינת ישראל יש תנועה בשוק הנדל"ן. אנשים קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים. ואם כבר מדברים על דיון בנוגע למחירי הדירות, בהערת אגב אציין שבשבוע שעבר הועבר לחברי רשת תיווך "אל-הנכס" שיעור 1 מתוך 4 בקורס שיווק פרוייקטים והמרצה התייחס לעליית מחירי הדיור ונגע בנושא של מחסור בעתודות קרקע לבניה רוויה באזורי ביקוש, עליה בתוחלת החיים,מיצוב ישראל בין המובילות בריבוי טבעי בעולם המערבי ושלצערנו היום ישנם יותר זוגות שמתגרשים ומטבע הדברים שני בני הזוג צריכים מקום לגור בו.

אז לאילו מכם ששואלים מה יהיה עם המחירים, תסיקו מסקנות. ובינתיים, אלו מכם שמאמינים במה שאנחנו מאמינים ויש להם את אותו סל ערכים כמו שלנו, יושר, הגינות ודוגלים במתן איכות, מקצועיות ושירות טוב ללקוחות.

מוזמנים להצטרף עוד היום לפתוח עסק, לרכוש זכיינות בישראל ברשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית בישראל או להשתלב כסוכני נדלן במשרדי התיווך שלנו בפריסה ארצית. 1700-702-777.
אפיק פרסום בניית אתרים