איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון החדשה והותיקה- דרך עדשת המומחה של יגאל רודה  

כמתווך מוביל בסביון עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים בשוק בתי היוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון, זכיתי לחזות בשינוי הכובש של הישוב. סביון, הידועה באלגנטיות ובשלווה שלה, התפתחה עם השנים, אימצה מאפיינים חדשים תוך שמירה על המסורות הנצחיות שמגדירות את  האופי שלה. 
לפני למעלה משלושה עשורים, כשהתחלתי את הקריירה שלי כמתווך בסביון, היישוב סביון שידר יוקרה קסם מהעולם הישן שכבש את כל תושביו ,הרחובות היו זרועים בצמחייה והאווירה התאפיינה בשלווה שכאילו עטפה את הזמן עצמו. סביון הוותיקה  ידועה באחוזות רחבות ידיים, גנים רחבי ידיים ובתים היסטוריים מפוארים, שכל אחד מהם מספר סיפור ייחודי של העבר.
סביון הותיקה מתהדרת במגוון של בתי יוקרה ואחוזות מרשימים, מעוטרים באלמנטים ארכיטקטוניים קלאסיים כמו חזיתות מורכבות, שערי ברזל יצוקים מעוטרים וכניסות מפוארות. מהרגע שנכנסת לבתים המלכותיים האלה, הובלת אחורה בזמן לעידן שבו אלגנטיות ותחכום היו מעל לכל.
תושבי סביון הותיקה העריכו מאוד את תחושת הקהילה שלהם. השכנים הכירו זה את זה בשמם, הקילה טיפחה תחושת שייכות חזקה. אירועים קהילתיים, שווקים מקומיים וחגיגות תרבות היו מסורות אהובות שהפגישו את התושבים בהרמוניה.

ככל שהזמן חלף, אימצה סביון את רוחות השינוי תוך שמירה איתנה על מסורותיה היקרות. סביון החדשה שמרה על תמצית הקסם של העולם הישן שלה, אך הוסיפה מראה עכשווי שיתאים לצרכים ולרצונות המתפתחים של תושביה.
סביון המודרנית מתהדרת בתשתית מתוחכמת, עם שירותים חדישים הנותנים מענה לאורח החיים היוקרתי של תושביה,בניגוד לקסמה ההיסטורי של סביון הותיקה, סביון החדשה מציגה מערך של פלאים אדריכליים עכשוויים. וילות ובתי יוקרה משלבים כעת עיצובים חדישים, המשתלבים בהרמוניה עם הסביבה הטבעית שלהם. חומרי בניין חדשניים, מערכות חסכוניות באנרגיה וטכנולוגיית בית חכם הפכו למרכיבים בולטים בסביון החדשה.תוך שמירה על הנוף הירוק שלה, סביון החדשה אימצה התמקדות חזקה בקיימות ובתודעה אקולוגית. בעלי בתים נותנים כיום עדיפות למכשירים חסכוניים באנרגיה, פאנלים סולאריים ונוהלי בנייה ידידותיים לסביבה. מחויבות זו לאחריות סביבתית משקפת את מסירותם של התושבים לשמירה על היופי הטבעי של הישוב לדורות הבאים.
סביון החדשה מתגאה בשימור המרחבים הירוקים והיופי הטבעי שהגדירו את היישוב לדורותיה, מחויבות לשימור מורשת זו ניכרת בתכנון קפדני של פיתוחים חדשים, המשתלבים בצורה חלקה עם הנוף הקיים תוך העלאת יוקרת היישוב.
הבחירה בידיים שלך:
בין אם אתם מוצאים את עצמכם נמשכים אל הנוסטלגיה והקסם של סביון הותיקה או  ליוקרה המודרנית והנוחיות של החדשה, לסביון יש משהו מיוחד להציע לכל רוכש בית יוקרה,מגרש או אחוזה בסביון.
כמתווך המוביל בסביון, אני גאה מאוד בללוות את לקוחותיי במסע הקסום הזה ולעזור להם למצוא את ביתם המושלם המתאים לאורח חייהם ולהעדפותיהם. אם אתם שוקלים להפוך את סביון לביתכם, אני מזמין אתכם לפנות אלי לחוויה בלתי נשכחת בעולם הנדל"ן היוקרתי.התקשרו אלי עכשיו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם ,מומחה לבתי יוקרה בסביון -052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


אפיק פרסום בניית אתרים