איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מסע בזמן אל סביון של פעם-עם יגאל רודה מומחה מספר 1 בסביון  

בלב היישוב המודרני השוקק סביון שוכנת פנינה נסתרת הנושאת את לחישות ההיסטוריה - סביון העתיקה. כמומחה מספר 1 לבתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון כבר למעלה משלושה עשורים, אני, יגאל רודה, נרגש לקחת אתכם למסע שובה לב אחורה בזמן כדי לגלות את קיסמה הכבש של סביון הותיקה.
בנוף השוקק של סביון המודרנית, הדי העבר מתנוססים כמו לחישות מתקופות שחלפו. סביון הותיקה עם רחובותיה המקסימים והארכיטקטורה המפוארת, מעבירה אותנו לתקופה שבה פשטות ואלגנטיות התקיימו במקביל. כתושב היישוב  וכמתווך מוביל בסביון,אני מוקסם מהשטיח ההיסטורי שעומד בבסיס הפאר הנוכחי של היישוב
האחוזות והבתים בסביון הותיקה הם עדות לאלגנטיות אדריכלית שמתעלה על הזמן. . כל בית נושא סיפור ייחודי, התגלמות האומנות והרגישות העיצובית של תקופתו. הפרטים המעוטרים, העיצובים המורכבים והחזיתות הקלאסיות הם הומאז' למורשת היישוב.פניני חן ארכיטקטוניות אלו אינן רק בתים, אלא פיסות היסטוריה חיות.
הליכה ברחובותיה הקסומים של סביון הישנה זה כמו להיכנס לתוך ספר היסטוריה חי. יצירת מופת של נוסטלגיה ,הסמטאות המקסימות, בתי הקפה המיוחדים והבוטיקים האינטימיים מציעים הצצה לתקופה פשוטה יותר. 
ציוני הדרך ההיסטוריים של סביון הותיקה משמשים חלונות לעברה, ומאפשרים לנו לראות את האבולוציה של היישוב. מהאתר ההיסטורי "בית הראשונים", המעיד על הקמת היישוב  ועד לאתרים השונים שעמדו איתן לאורך הדורות, נקודות ציון אלו מהוות גשר בין דורות.
לקהילת סביון תפקיד מכריע בשימור מורשתה. הסיפורים שהועברו לאורך הדורות, המחויבות לשימור היסטורי והכבוד למסורת תורמים כולם לקסמו המתמשך של היישוב
קסמה ומשמעותה ההיסטורית של סביון הותיקה אינם שרידי העבר; הם מתנות להווה ולעתיד. הסינרגיה בין המורשת העשירה של הישוב לבין מותרות מודרניות היא עדות לרוח המתמשכת של הישוב.התמזגות הקסם ההיסטורי יחד עם מותרות מודרניות יוצר הרמוניה ייחודית הפונה לטעמם של לקוחות אניני טעם,משחק הגומלין בין העבר של סביון להווה התוסס שלה, יוצר מיזוג ששובה את החושים. כמתווך מוביל בסביון עם ניסיון של למעלה מ-3. עשורים בתיווך בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ,אני זוכה לחזות כיצד המהות ההיסטורית של היישוב משתלבת ביוקרתה המודרנית, ויוצרת מיזוג הרמוני הפונה לתושבים ולמבקרים כאחד.לסיכום, סביון הותיקה היא ,אוצר של היסטוריה, שבה כל אבן מרוצפת ופרט אדריכלי טומן בחובו סיפור שמחכה להתגלות. סביון הותיקה היא פורטל לעבר, גשר המשתרע על פני דורות ,פנינה אמיתית המעשירה את ההווה והעתיד של סביון.
אם גם אתם רוצים להיות חלק מקיסמה של סביון ולחוות את התגלמות חיי היוקרה בשילוב עם מורשת עשירה וקהילה חזקה,התקשרו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם,מומחה מספר 1 לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון.לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים