איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

היווסדה של סביון-סיפור על חזון,נחישות ומצוינות,עם יגאל רודה מומחה מספר 1 לבתי יוקרה ,מגרשים ואחוזות בסביון  

בלב ישראל, שבו שפע ותחכום משתלבים זה בזה, ניצבת סביון - עדות לחלוצים בעלי חזון ולשילוב ההרמוני של מסורת וקידמה. עם קריירה מפוארת המתפרשת על פני שלושה עשורים כמומחה מספר 1 לבתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון, אני, יגאל רודה, שמח להתעמק בהיסטוריה וההתפתחות המרתקת של סביון. הצטרפו אליי למסע בזמן כשאנו חושפים את היסודות וההתפתחות המדהימה שהפכה את סביון להתגלמות האלגנטיות.
סיפורה של סביון מתחיל ב-1956, תקופה שבה חלוצים ואנשי חזון העזו לחלום מעבר לגבולות. סביון, המבוססת על העקרונות של יצירת מקום מפלט אידילי בתוך צמחייה עבותה, התגלתה כנווה מדבר של שלווה. החלום הקולקטיבי ליצור נווה מדבר למגורים בתוך הדרו של הטבע הביא לחיים ישוב שיגדיר מחדש את המשמעות של מגורים יוקרתיים.
בתור המתווך המוביל בסביון, זכיתי לחזות בשינוי היישוב. וילות רחבות ידיים, אחוזות יוקרה ובתים מפוארים מעטרים את הנוף הציורי שלו ומגלמים סימפוניה אדריכלית המשלבת בהרמוניה מודרניות עם אסתטיקה נצחית.
הנרטיב האדריכלי של סביון הוא שטיח ארוג בחוטים של חדשנות, המשלב סגנונות מגוונים המשקפים את האבולוציה של היישוב. מהשלבים המתהווים ועד היום, היישוב מציג מגוון סגנונות אדריכליים, המשקפים את העדפותיהם המשתנות של התושבים ואת השילוב של חיים עכשוויים עם אסתטיקה נצחית.

הבתים הראשוניים בסביון התאפיינו בפשטות אלגנטית, המתהדרת בקווים נקיים ובעיצובים פונקציונליים שעשו כבוד לטרנדים האדריכליים של אותה תקופה. בתים אלה, השוכנים לרוב בסביבה שופעת, סיפקו לתושבים מקום של שלווה תוך הדהוד לרוח החלוצית של מייסדי סביון.
כמומחה הנדל"ן היוקרתי המוביל של סביון, צפיתי במסע המדהים של היישוב, השילוב ההרמוני של היסטוריה ומודרניות ניכר בכל פינה, כאשר סביון ממשיכה לאמץ את מורשת מייסדיה תוך אימוץ ההתקדמות עכשווית.
הניסיון שלי ב-30 השנים האחרונות אפשר לי לראות את המטמורפוזה של סביון לגן עדן של אלגנטיות. סביון לא רק שימרה את מקורותיה אלא גם שזרה אותם במרקם האופי העכשווי שלה.
הנוף האדריכלי של סביון הוא עדות לתושביה המגוונים ולהעדפותיהם. מווילות בהשראה ים תיכונית ועד למגורים אלגנטיים ועכשוויים, סביון מתהדרת במגוון סגנונות אדריכליים המשקפים את לוח האלגנטיות המשתנה ללא הרף.
סביון היא מורשת חיה שמקפלת בתוכה את רוח מייסדיה, את שאיפות תושביה ואת ההבטחה לעתיד החובק את העבר,המסע האדריכלי של סביון משקף את מסירותו של היישוב לאלגנטיות תוך שילוב המורשת עם שאיפות עכשוויות של יוקרה ותחכום שממשיכות לפרוח בחן והדר.
אם אתם רוצים להגשים חלום להפוך את סביון לביתכם אני מזמין אתכם לפנות אלי לחוויה בלתי נשכחת בעולם הנדל"ן היוקרתי.התקשרו אלי עכשיו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם ,מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים