איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הצצה למרכז התרבות סביון-לב האומנות ובתרבות-עם יגאל רודה מומחה מספר 1 לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון  

 מעבר לתחום מגורי היוקרה בסביון,מסתתר אוצר שמגדיר את המהות התרבותית של סביון. כמתווך המוביל בסביון עם ניסיון של למעלה מ-3 עשורים בתיווך בתיי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון, אני, יגאל רודה, נרגש לחשוף את הפאר של מרכז התרבות סביון.
מרכז התרבות, השוכן בלב סביון, מהווה עדות למסירותו הבלתי מעורערת של הישוב סביון לטיפוח הביטוי האמנותי וטיפוח תחושת הקהילה. מרכז זה נוצר מתוך חזון לספק פלטפורמה לצורות אמנות שונות, הפך למוקד של חקר אמנותי ,סצנה תרבותית והעשרה אינטלקטואלית.
מרכז התרבות סביון משמש כקנבס דינמי, המארח אינספור הופעות תרבות ומופעים אומנותיים המעשירים את חייהם של התושבים והמבקרים כאחד. הוא מארח סדנאות ושיעורים המקיפים קשת של דיסציפלינות אמנותיות, מציור ופיסול ועד למוזיקה,מופעי תיאטרון  וריקוד. תערוכות המתקיימות בין כתליו חוגגות אמנים מקומיים ובינלאומיים .לוח השנה של המרכז הוא שטיח של אירועים הנותנים מענה לטעמים והעדפות מגוונות.
גירוי אינטלקטואלי מהווה אבן יסוד באתוס המרכז לתרבות סביון. הרצאות ושיחות קבועות משתרעות על מגוון רחב של נושאים, מהיסטוריה וספרות ועד מדע ופילוסופיה. מפגשים אלו מעודדים דיאלוג, מקדמים למידה לאורך החיים ומבססים את המרכז כגרעין לדיונים מעוררי מחשבה.
כמומחה הבכיר לנדל"ן יוקרה בסביון, ראיתי ממקור ראשון כיצד מרכז התרבות שזר את עצמו לתוך המרקם של היישוב. זהו סמל למחויבותה של סביון לתרבות, לקהילה ולהעשרת החיים. המרכז הפך לנקודת מפגש בה מתאספים התושבים כדי להשתתף בשמחת העשייה האמנותית, תוך יצירת קשרים שחורגים מהתשוקות האישיות. זהו מרחב שבו אמנות חוצה גבולות, בו היצירתיות פורחת, ובו עומדת במרכז הבמה תמצית נשמתה התרבותית של סביון.
מרכז התרבות סביון קורא לתושבים ולמבקרים לחקור את השפע האמנותי שבו. מעבר לתחום של וילות יוקרה ואחוזות, בסביון יש מרכז שבו היצירתיות פורחת, הידע משגשג, והקשרים הקהילתיים מתחזקים.
כשאתם מנווטים בין בתי היוקרה,המגרשים והאחוזות שמציעה סביון, זכרו שמרכז התרבות הוא אבן יסוד המטפחת את רוח האמנות, התרבות והאחדות, ומעצבת את זהותו של היישוב לדורות הבאים.
 אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהעושר התרבותי ומהיתרונות שיש לישוב סביון להציע ,התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה מספר 1 לבתי יוקרה בסביון 052-2326175
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון
:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים