איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

תוחלת החיים ורמת חיים הגבוהה הגבוהה ביישוב סביון  

עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים בעולם הנדל"ן היוקרתי בסביון, יגאל רודה מכיר היטב את הצדדים היפים של סביון, יישוב היוקרה המוביל בישראל. היום מתעמקים בנושא מרתק: האם תוחלת החיים בסביון באמת גבוהה יותר מאשר בישובי יוקרה אחרים, ואם כן, אילו גורמים תורמים לתופעה זו?
במשך מעל 3 עשורים יגאל רודה הוא המומחה המוביל לבתי יוקרה בסביון, הבנתו העמוקה את הקהילה ואת הגורמים שהופכים אותה ליוצאת דופן מציבה אותו בעמדה ייחודית לשפוך אור על נושא מסקרן זה.
תוחלת החיים יוצאת הדופן של סביון
כן, שמעתם נכון. סביון בולטת לא רק במגוריה המפוארים אלא גם בזכות אורך החיים המדהים של תושביה. אבל למה זה כך? בואו נחקור את הסיבות העיקריות מאחורי תוחלת החיים הגבוהה יותר של סביון.
הקשר החברתי-כלכלי
אחת הסיבות המשמעותיות ביותר של תוחלת החיים בכל קהילה הוא מצבה הסוציו-אקונומי. יגאל רודה מדגיש כי סביון מתהדרת במדד סוציו-אקונומי גבוה יותר בהשוואה ליישובי יוקרה רבים אחרים. גורם זה לבדו הוא תורם מרכזי לתוחלת החיים הארוכה יותר שחווים תושביו.
עם השגשוג והשפע מגיעה גישה לחינוך מעולה, שירותי בריאות והזדמנויות קריירה. יגאל רודה מכיר בכך שהשפע הזה לא רק מעלה את רמת החיים אלא גם מעצים את תושבי סביון לתת עדיפות לבריאות ולרווחה.

קידום אורח חיים פעיל
התכנון העירוני המוקפד של סביון, כפי שיודע היטב יגאל רודה, כולל שפע של מתקני נופש,מגרשי  ספורט ושטחים ירוקים שופעים. סביבה זו מעודדת את התושבים לעסוק בפעילות גופנית קבועה, היבט חיוני של בריאות ורווחה, פעילות גופנית מסייעת להדוף מחלות כרוניות, והופכת אותה לאבן יסוד לחיים ארוכים יותר.
שירותי בריאות ותברואה ברמה עולמית
יגאל רודה יכול להעיד על מסירותה של סביון לרווחת התושבים באמצעות שירותי בריאות מודרניים ושירותי תברואה מהשורה הראשונה. מחויבות זו מובילה בסופו של דבר לתוצאות בריאותיות טובות יותר ולהארכת תוחלת חיים.
זאת ועוד, הגישה המוקפדת של סביון לתברואה מבטיחה סביבה נקייה והיגיינית, המפחיתה משמעותית את הסיכון למחלות זיהומיות. תשומת לב זו לבריאות הציבור תורמת עוד יותר לקהילה בריאה יותר ולתוחלת חיים מוגברת.

מסקנה: התוכנית של סביון לאריכות ימים
יגאל רודה מסכם ואומר כי העובדה שתוחלת החיים הגבוהה יותר של סביון אינה מקרית. היא תוצאה של גישה הוליסטית לחיי יוקרה, הכוללת מצב סוציו-אקונומי גבוה, תזונה, אורח חיים פעיל והשקעות בשירותי בריאות ותברואה.
כמומחה מוביל לבתי יוקרה בסביון מדגיש רודה כי סביון היא לא רק מקום למגורים יוקרתיים – היא גן עדן שבו התושבים נהנים מחיים ארוכים ובריאים יותר, הסוד של סביון לאריכות ימים הוא מחויבות נחרצת לרווחה ולשגשוג, מה שהופך אותה ליעד מוביל עבור אלה המחפשים את השילוב המושלם של שפע וחיים משגשגים וממושכים. 
אם גם אתם רוצים להנות ממקום מגורים יוקרתי המשלב בין שפע ושגשוג לצד חיים איכותיים ושלווים התקשרו
 ליגאל רודה התקשרו עכשיו ליגאל רודה ​אוהב את העבודה,מומחה מספר 1️⃣ בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91​

 
אפיק פרסום בניית אתרים