איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון:שיא חיי היוקרה בשילוב קהילה חזקה וביטחון-הבחירה אולטימטיבית של תושבי חוץ  

לתושבי חוץ  מחפשים שילוב מושלם של מגורי יוקרה, קהילה חזק,ביטחון ונוחות המזכיר את אורח החיים בחו"ל, סביון התגלתה כיעד המוביל והבחירה האולטימטיבית, יגאל רודה המתווך המוביל בסביון עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתיווך בתי יוקרה, אחוזות ומגרשים בסביון, שופך אור על מגוון הסיבות לכך שסביון הפכה לבחירה המובילה המועדפת עבור תושבי חוץ.
בתי יוקרה: אלגנטיות בינלאומית
נכסים מפוארים אלה מגיעים עם מגוון שירותים הדומים לאלה שנמצאים בארה"ב ובאירופה,בתי היוקרה והאחוזות כוללים לרוב מגרש טניס,מגרש כדורסל, וויטת הורים מפוארת,מטבח שף, סאונה,ג'קוזי,ספא,OFFICE-HOME,חדר לאופר,סוויטות לילדים, סלון CEILING-HIGH,מרתף רחב ידיים,חדר משחקים,חדר משפחה,מערכות מולטימדיה מהשורה הראשונה,מערכות אבטחה ובטיחות, אזורי אירוח ופנאי, בריכת שחייה מזמינות, GARDEN-,KITCHEN מדשאות שופעות ועוד. תשומת הלב לפרטים והמחויבות ליוקרה עומדת בקנה אחד עם בתי המגורים הטובים ביותר בארה"ב ובאירופה ומשקפת את חווית החיים היוקרתית שנמצאת בארה"ב ובאירופה, מה שמבטיח מעבר הרמוני לתושבי חוץ שרגילים לאורח חיים זה.

קהילה חזקה ומגובשת:
בנוסף לבתי המגורים המפוארים, סביון מתגאה בקהילה מגובשת וחזקה, המהווה גורם מכריע עבור תושבי חוץ המחפשים תחושת שייכות המזכירה קהילות יהודיות באמריקה ובאירופה, תושבי סביון חולקים ערכים משותפים,מעמד סוציו-אקונומי דומה ודואגים לטפח סביבה מלוכדת וקהילה חזקה תחושת השייכות הזו היא הכוח המניע מאחורי ההחלטה של תושבי חוץ רבים להפוך את סביון לביתם.
קרבה לערים מרכזיות ולשדה התעופה:
מיקומה האסטרטגי של סביון מוסיף רובד נוסף של משיכה לתושבי חוץ. סביון מציעה מפלט שליו וסביבה פסטורלית יחד עם קירבה לערים מרכזיות ולשדה התעופה. דבר זה חיוני במיוחד עבור ישראלים בעלי עסקים בינלאומיים, ומספק להם נוחות ונגישות שאין שני להם.

אבטחה ובטיחות מהשורה הראשונה:
סביון שמה בראש סדר העדיפויות את הבטיחות והביטחון של תושביה, סביון מתגאה בכך שהיא מציעה את אמצעי האבטחה והבטיחות הטובים ביותר, תוך שיקוף של הסטנדרטים שנמצאים בקהילות אמידות בארה"ב ובאירופה. מחויבות זו לסביבה מוגנת ומאובטחת מהווה גורם משמעותי עבור תושבי חוץ המחפשים סביבה בטוחה עבורם ועבור משפחותיהם,ומאפשרת להם ליהנות מהפאר של בתיהם מבלי להתפשר על השקט הנפשי.
יגאל רודה המתווך המוביל בסביון מסכם במילותיו: "סביון היא לא רק לוקיישן, אלא סגנון חיים-שילוב מושלם של אלגנטיות בינלאומית,קהילה חזקה,ביטחון,יוקרה ונוחות.
עם סגנונות האדריכלות המגוונים שלה, הקהילה המגובשת, המיקום האסטרטגי והמחויבות לביטחון סביון מהווה את הבחירה המנצחת עבור תושבי חוץ הרוצים להנות משילוב הרמוני של מגורי יוקרה, יחד עם תחושת שייכות וביטחון".
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולהיות חלק מקהילה מגובשת בשילוב חיי יוקרה ובטחון,התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה מספר 1לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים