איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון זורחת אל מול הנוף האורבני בישובים סביבה-פרספקטיבה נדלנית  

סביון,תכשיט בלב האורבניות,עומדת כמגדלור של יוקרה ומתהדרת בבתי יוקרה,אחוזות מפוארות ומגרשים רחבי ידיים, העומדים בניגוד גמור לבנייה הרוויה ולבניינים רבי הקומות של היישובים הסובבים אותה. כתושב הישוב סביון וכמומחה מספר 1 לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון, עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים, המתווך יגאל רודה שופך אור מדוע מיקומו של היישוב סביון בסמיכות לישובים בעלי בנייה רוויה לא רק מועיל לו,אלא מהווה יתרון בולט בשוק נדל"ן היוקרה ומוסיף ערך לאין שיעור לחלומותיהם של הרוכשים המחפשים חווית מגורים יוקרתית בסביבה איכותית ופסטורלית.
הייחוד העיקרי של סביון נעוץ במעמדה כיישוב היוקרתי ביותר באזור. בעולם הנדל"ן, עבור כ-75% מהרוכשים ,החלום הוא לרכוש בית פרטי באזור יוקרתי, סביון עומדת כמגדלור אל מול הישובים שמסביבה,סביון לא רק מגשימה את החלום הנדל"ני אלא גם מבדילה את עצמה מישובי הסביבה עם בתי היוקרה,המגרשים רחבי הידיים והאחוזות האקסקלוסיביות ובכך מהווה יעד נחשק עבור הרוכשים המחפשים את התגלמות החיים היוקרתיים וחווית מגורים שאין שניה לה.
בתי היוקרה והאחוזות צמודי הקרקע בסביון יוצרים סימפוניה ויזואלית מול הבנייה הרוויה ורבי הקומות באזורים הסמוכים. הניגוד הארכיטקטוני הזה הופך את הנוף ליצירת מופת אלגנטית, ומושך רוכשים שמעריכים את האלגנטיות,הייחודיות השלווה שמציעה סביון אל מול ההמולה העירונית.
מיקומה של סביון בין יישובים עם בנייה רוויה משפר את ערך הנכסים,המחסור בבתים צמודי קרקע בתוך ים של רבי קומות והנדירות של בתי יוקרה ואחוזות מפוארות אל מול הבנייה רוויה שמסביב תורמת לשווי המרחבים הפתוחים והירוקים,תחושת השלווה שמציעה סביון והופכת לגן עדן למי שמחפש סביבת מגורים שלווה, מה שהופך את הנדל"ן בסביון להשקעה אטרקטיבית עם ערך נדל"ני מתמשך.
הנוף של סביון, המוגדר על ידי בתים רחבי ידיים,מדשאות ומרחבים פתוחים, יוצר ניגוד ויזואלי למבנים הצפופים ביישובים הסמוכים, ייחוד אדריכלי זה לא רק תורם לקסמו של היישוב,אלא הופך לנקודת מכירה המושכת רוכשים המחפשים לא רק בית יוקרתי או אחוזת פאר אלא גם חווית מגורים ייחודית וסביבה פסטורלית ושלווה.

הצירוף של קסמה ויופיה של סביון על רקע רבי הקומות ביישובי הסביבה הופכת להשראה למי שזוכה להציץ ביופייה ממרפסותיו. החלום לגור בסביון משתרש והופך למטרה מוחשית, הרצון לגור בסביבה יוקרתית ,פסטורלית ושלווה אל מול החיים בנוף העירוני הפקוק הופך לחלום מוחשי למי שראה מביתו  את קסמה של סביון.
סביון המוקפת ביישובים המאופיינים בבנייה צפופה, עומדת כנווה מדבר של פרטיות ושלווה.התושבים נהנים מאיכות חיים גבוהה המוגנת מההמולה הרעש והעומס של החיים העירוניים. הבתים צמודי קרקע מספקים לתושבים תחושת פרטיות, סביבה שלווה ורוגע  התורמים לשיפור איכות החיים.

מחויבותה של סביון לשמירה על אווירה כפרית אל מול ההתרחבות העירונית מיטיבה לא רק לתושביה אלא גם ליישובי הסביבה ולקהילות הסובבות. שימור השטחים הירוקים מציע איזון בין פיתוח עירוני לשימור הסביבה, משפר את האסתטיקה הסביבתית הכוללת,מציע ותורם לסביבת חיים בריאה יותר.מיקומה של סביון בתוך שטחי בנייה רוויה תורם לשימור השטחים הירוקים. המחויבות של העיירה לשמירה על אווירה כפרית ושלווה מיטיבה לא רק לתושביה אלא גם לקהילות הסובבות.

הניגוד בין בתי היוקרה והאחוזות צמודי הקרקע סביון לבין  איזורי הבנייה רוויה בישובים שמסביב, מעצים ומדגיש את זהותה התרבותית והחברתית. היא הופכת למובלעת ייחודית בתוך הנוף העירוני, המושכת רוכשים המחפשים לא רק בית אלא גם איכות חיים ומרחבים ירוקים,סביבה תרבותית וחברתית לצד חיי קהילה תוססים ועושר תרבותי .
לסיכום, מיקומה האסטרטגי של סביון בקרבת יישובים עם בנייה רוויה לא רק מיטיב עם היישוב אלא מדגיש את יתרונותיו וקסמו,יגאל רודה, עם ניסיונו הרב בנדל"ן היוקרה של סביון, מעיד על כך שהקסם הייחודי של הישוב סביון על רקע הניגודיות העירונית הופך אותו ליעד שאין שני לו וליהלום שבכתר,למי שמחפש את פסגת היוקרה והשלווה. מיקומה האסטרטגי של סביון בקרבת יישובים עם בנייה רוויה מוסיף ערך אין שעור לנכסים ולרוכשים השואפים להגשים את חלומם לחוויית מגורים יוקרתית ושלווה.
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולרכוש בית יוקרה,מגרש או אחוזת פאר בישוב היוקרתי סביון ולהנות מחווית מגורים מושלמת,התקשרו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים