איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם יש עבודה בתיווך עם שכר בסיס או חצי משרה  

האם ניתן לעבוד בתיווך נדל"ן הן על ידי רכישת זכיינות בישראל או השתלבות כסוכני תיווך נדל"ן במשרד תיווך נדל"ן קיים ולקבל משכורת בסיס או לעבוד בחצי משרה?
לדעתנו, התשובה היא חד משמעית לא.
תיווך הוא עסק של עצמאיים, כך גם בארץ וגם בעולם
במסגרת תפקידי נתקלתי בשלל תלמידים שבחרו לעבוד בחצי משרה. כאשר שאלתי אותם, "למה", ענו  שלא יכולים לוותר על הביטחון הכלכלי שלהם, לעזוב הכול ולבוא לעבוד בתחום התיווך, יש משכנתא, התחייבויות, אין גב כלכלי מאחוריהם, מפרנסים עיקריים או משניים וכדומה.
לאחר  מספר שנים טובות אוכל לספר לכם שיש "חצאי משרות" ויש חצאי משרות"
יש את אותם אנשים שמגיעים למשרד לכמה שעות, מספיקים מה שמספיקים, בדרך כלל זה לא הרבה ואז נושרים מהענף תוך מספר חודשים והלכה למעשה מוותרים על החלום.
ויש אנשים שה DRIVE שלהם כל כך חזק שתוך זמן קצר הם מצליחים לייצר עסקאות, לאזור אומץ, להפוך את התיווך למשרה מלאה ולהגשים את החלום.
בצוות שלנו במודיעין כולם התחילו בחצאי משרות והגיעו מתחומי עיסוק שונים ומגוונים, צילום, פקידות, שליחויות ועוד.
אבל הלב הפועם של הצוות, הרצון להצלחה, הנחישות וההתמדה הובילו אותם לעבוד ביום שישי עד כניסת השבת והמתנה "על קוצים" עד שתצא השבת,
יגיע מוצאי שבת ויוכלו לחזור לעבודה עד השעות הקטנות של הלילה, לימים כל הצוות עבר למשרה מלאה בתיווך והגיע להישגים כלכליים בפרק זמן מאד קצר.
מפאת צניעותם לא ניכנס למספרים, אבל אין ספק שגם הם הגשימו את החלום.
עבדה איתנו פעם מורה חדורת מוטיבציה שהגיעה לעבוד בשעות אחר הצהריים, אך היה לה כושר ביטוי כל כך מפותח ולכן הצליחה לסגור יותר עסקאות של שכירות מכל סוכן אחר במשרד.  
 
אתם מבינים? הכול תלוי באופי.
איזה אנשים לא הגיעו ללמוד ולנסות להגשים את עצמם בתחום הנדל"ן, עורכי דין (לא לקורס ההכנה לבחינה שברובו משפטי, אלא לקורס שיווק נדל"ן),
רואי חשבון, מנכ"לים  לשעבר של חברות גדולות, מורים, ספרים, קוסמטיקאיות, מעצבות ומעצבי פנים, מורים בפנסיה ולא בפנסיה והרשימה עוד ארוכה.
מי שמצליח אלו לאו דווקא האלו עם ה-"title", אלא אלה עם הרצון הכי חזק להצליח.

 
אפיק פרסום בניית אתרים