איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בחירת מועמדים לרכישת זכיינות  

בחירת מועמדים לרכישת זכיינות

לכל מי שראה את הסרט המייסד של מקדונלדס אשר עסק בצמיחה ובפיתוח העסקי באמצעות התבססות על מודל מצליח ומכירת זכיינות מקדונלדס לזכיינים הבין שחלק
מהגדילה והצמיחה של הרשת  והפיכתה לאימפריה היה בבחירת הזכיינים עצמם.
אז, להבדיל אלפי הבדלות, גם אצלנו בישראל ברשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס, רשת סוכנויות תיווך ישראלית שכולה "כחול לבן" והמקצועית בישראל, בחירה נכונה של אנשים אשר
רוכשים זכיינות בישראל ושל סוכני תיווך נדל"ן אשר פועלים מטעם משרדי התיווך שלנו אשר מופעלים על ידי זכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל  של אל-הנכס היא הדבר החשוב ביותר.
נכון, אם נשים את הדברים על השולחן, אנחנו לא רשת התיווך הגדולה ביותר בישראל, אבל אנחנו בהחלט האיכותיים והמקצועים ביותר בישראל, אשר מביאים "רוח " שונה לעולם התיווך הישראלי.
אם בסופו של יום הזכיינים שלנו שרכשו זכיינות בישראל וסוכני התיווך שלנו אשר בחרו בזכיינים שלנו
כמנטורים ומלווים עסקיים בעולם העצמאי של התיווך מקבלים מכתבי המלצה מלקוחות קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים אשר שילמו את מלוא עמלת התיווך, אז כנראה שזה די שובר את הסטיגמה של המתווכים, לא?
נעים להכיר, אתמול בשעה טובה חתמנו הסכם זכיינות, עם צוות מקסים ומעולה גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית, אשר רכש זכיינות בישראל של רשת "אל-הנכס" בבאר שבע.
יגאל, רחלי, בר וספיר, הצטרפו למשפחת "אל-הנכס" עם המון מוטיבציה, רצון טוב, סל גדול של ערכים טובים וכמובן כל אחד ואחת מהם מביאים את "האני" והערך המוסף שלהם עם המון
חריצות לבניית עסק משותף אשר בסופו של יום יקנו את השרות הטוב ביותר ללקוחות בבאר שבע.
אל הנכס FAMILY, ברוכים הבאים ואנחנו, הזכיינים וסוכני תיווך הנדל"ן של "אל-הנכס" מחכים לבנות ולהבנות אתכם ביחד, להרחיב את "יריעת" שיתוף הפעולה ולהגשים את הפוטנציאל האדיר העיר באר שבע.

אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים ורוצים להצטרף אלינו הן כזכיינים ולרכוש זכיינות בישראל  של רשת תיווך "אל-הנכס" והן כסוכני תיווך נדל"ן אשר מעוניינים לפעול מטעם משרדי התיווך שלנו, אנחנו- באל- הנכס, רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל מחכים לכם ושתדעו, שגם בעולם של עצמאיים, איתנו, לא תרגישו לבד.
מובטחת ההכשרה הטובה ביותר בשוק התעסוקה הישראלי
(אגב, השבוע נפתחים קורסי ההכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים לצורך הוצאת רשיון תיווך ברחבי הארץ, הנכם מוזמנים להצטרף)
התקשרו עוד היום
1700702777
www.el-haneches.co.il
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים