איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

​מה פוטנציאל הרווח וכדאיות כלכלית ברכישת זכיינות  

מה פוטנציאל הרווח וכדאיות כלכלית ברכישת זכיינות:
אחד הדברים החשובים ברכישת זכיינות והוא המהות והליבה של רוכשי זכיינות בישראל הוא יחידת הרווח, מה בסופו של יום הרווח שנשאר מהקמה ותפעול העסק בזכיינות.
בכדי לדעת, לאפיין, להציב ולהגיע ליחידת הרווח, הדבר הראשון שחייבים לעשות טרם רכישת זכיינות בישראל היא לבחון מה הפוטנציאל הכלכלי של האזור בעסק או בתחום שבו אנו מעוניינים לרכוש זכיינות, והכול כמובן בשוק המקומי.
נמחיש באמצעות דוגמה מענף תיווך נדל"ן, נניח שמועמדים לרכישת זכיינות מעוניינים לרכוש זכיינות ולפתוח משרד תיווך נדל"ן, לדג' באזור פתח תקווה, עליהם לבחון מה הפוטנציאל העסקי בתחום תיווך נדל"ן בפ"ת. לדג' כמה דירות למכירה נמכרו בפ"ת, בתים צמודי קרקע, דופלקסים, דירות גן ועוד. זאת עוד לפני בדיקת הכדאיות הכלכלית להקמת חטיבת נדל"ן מסחרי.
יתר על כן, טרם רכישת זכיינות יש לבחון כמה אזורי פעילות להפעלת סוכני תיווך נדל"ן קיימים בפ"ת, שהן כמובן יחידות הרווח וכמה נכסים מוצעים למכירה באזורים אשר שם מעוניינים לרכוש זכיינות.
ניקח בחשבון עמלת תיווך נדל"ן של סוכני תיווך נדל"ן שאצלנו ברשת תיווך "אל- הנכס" הינה 2%+מע"מ מכל צד (קרי המוכר והקונה) בעסקת מכירה, ולעיתים חודש שכירות מכל צד(השוכר והמשכיר) בעסקת השכרה.
כך, המועמדים לרכישת זכיינות בישראל של רשת תיווך נדל"ן "אל-הנכס" יוכלו להכיר גם את הפוטנציאל העסקי כלכלי של האזור מבחינת תיווך נדל"ן וגם להציב יעדי מכירה רציונאליים לפי אזורי פעילות. מכך כמובן גם יגזרו את היעד לגיוס יחידות הרווח, קרי סוכני נדל"ן, ובשורה התחתונה הצבת יחידת  הרווח אשר נגזרת מעמלות סוכני נדל"ן.
 
אפיק פרסום בניית אתרים