איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הכרות עם עולם זכיינות  

מהי זכיינות?

הזכיינות היא שיטה עסקית שבה "המזכה" (הכוונה לבעל סימן המסחר הרשום ביומן סימני המסחר,ובמקרה שלנו רשת סוכנויות תיווך נדל"ן "אל- הנכס"), מקנה אישור לשימוש בסימן המסחר "אל-הנכס" לתקופה קצובה של כמה שנים, ולעיתים אף עם אפשרות להארכה "לזכיין" (הכוונה למי שמשתמש בסימן המסחר).

השימוש בסימן המסחר לאותה תקופה קצובה כפוף למגוון כללים, תנאים, סטנדרטים והמון תועלות וערך מוסף שמקנה המזכה לזכיין בתקופת הזיכיון. לדוגמה: ידע, כלים, שיטת עבודה, דרך מסודרת ולימוד העסק בכפוף לתכניות הכשרה מסודרות וערוכות שהמזכה מקנה לזכיין בכדי לקדם את עסקו, לרוב על סמך הצמדות למודל מצליח – ובמקרה שלנו לדוגמא ולתפארת משרד תיווך מצליח.
הזכיינות היא שיטה נפלאה לבעל  מודל מצליח, קרי המזכה להתרחב ולפתח נקודות מכירה רבות על סמך ניסיון עבר של בניית אותו מודל/ עסק מצליח ושל הזכיין להקים עסק עצמאי בבעלותו, באמצעות הפעלת הזיכיון, מבלי "להמציא את הגלגל", אלא ללמוד מבעל הניסיון והידע וליהנות מרשת קשרים מצליחה, מוניטין טוב ועודלרוב, תשלום עבור זיכיון הינו בצורת תשלום ראשוני שנקרא "דמי זיכיון ראשוניים" ותשלום חודשי שוטף של "תמלוגים חודשיים", שמועברים ישירות למזכה על ידי הזכיין – יורחב על כך בהמשך.

העסק אשר מוקם במסגרת הזיכיון הוא בבעלות פרטית וניהול עצמאי של הזכיין, אך כחלק מרשת מזכה אשר מקנה מוניטין טוב, ליווי, תמיכה, הכשרות, סדנאות והמון הקשבה.
הזכיין תמיד ירגיש חלק ממשפחה ואף פעם לא לבד.

הסיפור מאחורי רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" מחלום למציאות:
מיום הקמתה, דגלו כל הפועלים מטעם רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" בקידום ערכים של מצוינות, מקצועיות, איכות ובניית יסודות נכונים להפיכת "אל-הנכס" לארגון לומד אשר יכול להיטיב עם לקוחותיו. כל זאת בא לידי ביטוי באמצעות לימוד ויישום שיטות עבודה מובנות, מתקדמות ודינמיות בתחום התיווך במקרקעין.
מנכ"ל רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", מר מוטי נחום, השכיל להבין כי  עסקה של רכישת ומכירת נכס, הינה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שאדם ממוצע מבצע כל ימי חייו. השלכותיה של עסקה מסוג זה יכולות להיות רחבות טווח, הן בהיבט המימוני/כספי והן בהיבט האישי. על כן, פעל בכל מאודו במטרה לאפשר ללקוח חווית קניה ייחודית, ידידותית ומקצועית ככל האפשר.אנשים לרוב קונים או מוכרים דירה פעם ופעמיים בחיים, הלקוח הישראלי מחפש שירות טוב ומקצועי. הגדולה היא לא לענות על צרכי הלקוח ולתת לו את השירות שביקש, אלא לתת לו שירות יותר טוב ממה שביקש – זאת לצד התמודדות עם שוק תחרות.


הסניף הראשון של רשת "אל-הנכס" הוקם בשנת 1995 בבקעת אונו, ברוח ערכים אלו. באמצעות נכונות, התמדה והשקעה רבה של הפועלים בו, הגיע להישגים מרשימים, הצלחה, שגשוג, רווחיות מספר סוכנים גבוה ומוניטין מצוין. מאז ועד היום, נחשב הסניף לסוכנות תיווך המקרקעין המובילה ביותר בבקעת אונו.
בזכות שאיפות גבוהות ומכוונות מטרה, רצון, יכולות, השקעה, קריאה נכונה של מפת האזור, מיתוג נכון והתדמית החיובית שנוצרה בשוק הנדל"ן – החלום הפך למציאות. רשת "אל-הנכס" משכה אל שורותיה, עשרות סוכנים, זכיינים, יזמים ויועצי נדל"ן מוכשרים, איכותיים ומהמובילים בתחום, בעלי ידע וניסיון מקצועי  עשיר. לא זו אף זו, הצוות הניהולי הייחודי של רשת "אל- הנכס" פועל באופן שיטתי לצמיחה, גדילה והתרחבות ממוקדת ואפקטיבית של זכיינים וסוכנים באמצעות מתן כלים ייחודיים אשר מותאמים לצרכנים בישראל ולשוק הישראלי.
 

זכיינות למי זה מתאים?

הקמת עסק עצמאי בכלל וזיכיון ברשת תיווך ישראלית כמו "באל-הנכס" בפרט, אינו מתאים לכל אחד, לא כל אחד יכול להיות עצמאי."אנחנו מאמינים באנשים שמאמינים ביכולת של עצמם לייצר הכנסה" אומר מוטי נחום בעלים ומייסד של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס". רבים טועים וחושבים שבנייה והקמה של משרד תיווך מצליח כחלק מרשת מזכה כרוכים בעיקר בגיוס נכסים למכירה וגיוס לקוחות קונים. זה בהחלט אחד המרכיבים, אבל לא המרכיב העיקרי, כי בכדי להקים זיכיון מצליח של משרד תיווך במקרקעין צריך לגייס אנשים טובים, קרי אנשים שירצו לעבוד בתיווך נדל"ן  "ושירוצו" עם הזכיין והרשת  למרחקים ארוכים.

​אלו יכולים להיות החל מחיילים משוחררים שרק סיימו את שרותם הצבאי, משני קרירה, חברה צעירים, גמלאים, אמהות לילדים וכל מי שיש לו את אותו "drive" שיניע אותו לקום בחיוך בבוקר, להגיד לעצמו ולסביבה כל יום, כל היום, שהוא אוהב את העבודה ושטמון בו הרצון לבנות לעצמו עסק עצמאי עם פוטנציאל רווחיות אדיר. חשוב שיהיה טמון בו גם החיידק של הנדל"ן.

כלומר, הזכיין האידיאלי הוא מישהו שאוהב לעבוד עם אנשים ויותר מזה, שאנשים ירצו לעבוד איתו.
הזכיין המצליח הוא זה שמצליח לרתום אחריו צוות של אנשים, סוכני נדל"ן שרוצים לקבל ממנו את אותו ידע ושיטת עבודה ומעטפת תפעולית משרדית שיובילו אותם להצלחה והכי חשוב שהזכיין יהיה קשוב מספיק, יקרא את "המפה" וידע גם לשמר אות. "אנחנו לזכיין יכולים לתת המון: דרך, כלים, תסריטי שיחה ושיטות עבודה מתקדמות הן בתיווך, הן בניהול והן בשיווק, יצירת מנהיגות והנעת צוות שמתאימות לשוק הישראלי. אך, דבר אחד שאנחנו לא נוכל לעשות זה לעבוד במקום הזכיין." אומר מוטי נחום, מנכ"ל ובעלים של רשת "אל-הנכס". לזכיין מצליח צריך להיות סל תכונות ייחודי: ייצוגיות, פתיחות ללמידה, מכוונות מטרה, יושרה, אמינות, הגינות, רצון להשקיע ולבנות עסק ולהשקיע את הזמן הנדרש הכרוך בכך, יצירתיות ויכולת כלכלית.


חשוב להבין שבניית עסק, קרי בניית זיכיון מצליח בתחום התיווך במקרקעין, משמעותו ויתור על אותו "כלוב של זהב", קרי ביטחון תעסוקתי ששכיר יכול ליהנות ממנו": תלוש שכר שמחכה לו ביום העשירי לכל חודש, ביטוחים, פנסיה וכו'.כמובן שכל זאת ניתן לדאוג ולטפל במסגרת בניית הזיכיון, אך כבעל עסק עצמאי, הזכיין הוא היוצר, עשייה תוביל לתוצאה.והכי חשוב, בניית משרד תיווך מצליח לוקח זמן ולכן על הזכיין להיות בעלי "אורך-רוח" ו- "רץ למרחקים ארוכים".
  

רואים את עצמכם מובילים צוות?
טובים בניהול אנשים? יש לכם רעב להצלחה?
אתם מתאימים להיות חלק מהצוות שלנו!
דברו איתנו:
רשת אל הנכס- פריסה ארצית
טלפון: 1-700-702-777
דוא"ל: info@el-haneches.co.il

אפיק פרסום בניית אתרים