איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

​חקר שוק לפני רכישת זכיינות  

חקר שוק לפני רכישת זכיינות

לעיתים  אנשים רבים סבורים כי קיימת "בועת נדל"ן", אשר כתוצאה מקיומה מחירי הנכסים נוסקים "לשמים". הפועל היוצא מכך הינו שבתקופות הנ"ל , כאשר מחירי הנדל"ן גבוהים, מחד חלק מהלקוחות הקונים נרתעים מרכישת נכסים מפני שאין ביכולתם הכלכלית לרכוש את הנכסים הללו אשר עונים על צרכיהם ומעדיפים לשכור נכסים,ומאידך בעלי הנכסים "מתבצרים" בעמדתם ולא מורידים במחיר לעיתים בכדי למנוע מצב שמא שכנם ימכור את דירתו או כבר מכר אותה בעבר במחיר גבוה יותר.

בתקופות שבהן המצב הפוך, מחירי הנכסים נמוכים, חלק מבעלי הנכסים לא תמיד מעוניינים למכור בזול וממתינים שתנאי השוק ישתנו ויובילו לעליית מחירים.לפי שיטת העבודה שלנו, אשר מושתתת על גיוס נכסים בבלעדיות, באמצעות היכרות מעמיקה עם האזור, מחירי הנכסים וניתוח שוק נכון, הזכיינים והסוכנים של "אל-הנכס"לצד זיהוי מוטיבציות של הלקוחות, יודעים איזה נכס כדאי לקחת לשיווק בלעדי ואיזה לא.

יתר על כן,  הזכיינים והסוכנים מפעילים שיטת שיווק כזו שישיגו כמה שיותר הצעות מחיר ללקוח המוכר, שמתוכן יבחר הלקוח המוכר את ההצעה הטובה ביותר עבורו. מכירה וקנייה של דירה היא צורך, אנשים צריכים קורת גג. לכן, תמיד ישנה הצדקה במערכת ענפה של זכיינים וסוכני נדל"ן מומחים.

 
אפיק פרסום בניית אתרים