איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם צריך רקע קודם בכדי לעסוק בזכיינות  

 

האם צריך ניסיון לצורך זיכיון ברשת סוכנויות תיווך אל הנכס?

במשך השנים פיתחו צוותי ההדרכה של רשת "אל-הנכס" שיטת עבודה ייחודית שמותאמת לשוק הישראלי. תסריטי שיחה לשיחות טלפון, גיוס לקוחות ונכסים, סדנאות ייחודיות בנושא משא ומתן, הכשרות בנושא מנהיגות, גיוס ושימור סוכנים ועוד המון. מאגר הידע של רשת סוכנויות תיווך "אל- הנכס" הוא עצום, ומועבר לזכיין במסגרת תכנית הכשרה מסודרת בליווי טובי המרצים ומערך מסודר של ספרי לימוד, לצד הטמעה בפרקטיקה, זאת לצד יישום ובקרת תהליכים.

כלומר, אם אדם רוצה לפתח קרירה מעניינת ומעשירה בתחום התיווך ובניית זיכיון מצליח, קרי משרד תיווך משגשג ומצליח, לא משנה אם יש רקע קודם ולא משנה אם היה סוכן תיווך במשרד תיווך פרטי או ניהל בעצמו משרד תיווך פרטי או היה סוכן תיווך ברשת סוכנויות תיווך אחרת ורוצה להתפתח באזור שלא יכול לצמוח יותר במסגרת מה שהרשת הקודמת יכולה לאפשר לו, בשל הפעלה של זיכיון קיים אחר לדג', משקיע, אנחנו יכולים להציע את "כרטיס הכניסה" לפיתוח קריירה, ולתת את כל הכלים לבניית זיכיון מצליח.
"הייתי סוכנת מעולה של רשת מתחרה, אך לימים החלטתי שאני רוצה לפתח קרירה ניהולית ומעשירה ויש לי את כל היכולות לעשות את זה, אז בחרתי להצטרף לחברת "אל-הנכס", בחרתי ובחרתי נכון", מספרת אתי גולן, מנהלת "אל-הנכס" ראשון לציון.

"זכיינים בדרך כלל מגיעים מתוך נקודת הנחה שברצונם לפתוח משרד תיווך במקום שבו יש להם ערך מוסף מסוים, במקום שבו הם מכירים, או מוצאים פוטנציאל כלכלי בו. אני יכול לתת סל כלים, ידע וללמד את רזי המקצוע ולהעביר את הניסיון, אבל העסק סה"כ הוא עסק עצמאי של הזכיין, השקעה שלו, ניהול שלו וכאן אני משאיר לו מקום גדול להביא לידי ביטוי את היכולות האישיות שלו ולהוביל את העסק שלו להצלחה". מוטי נחום, מייסד ובעלים "אל-הנכס".
 
​​סכום הזיכיון:
הסכם הזיכיון מתאר את הקשר העסקי של בין הזכיין למזכה, ובמקרה הזה בין הזכיין אשר רוצה להפעיל משרד תיווך אשר נושא את סימן המסחר "אל-הנכס" לבין המזכה שבמקרה זה, חברת "אל-הנכס".​מעבר לשימוש בסימן המסחר על הזכיין לפעול לפי שיטת העבודה ולשמור על כללי אתיקה,הגינות ויושרה כמצופה מרשת סוכנויות תיווך נדל"ן ישראלית ומקצועית
תנאי ההסכם סוקרים את אזור הפעילות וכללי עבודה, תקופת הזיכיון שבמקרה שלנו 7 שנים, תנאים להתנהלות שוטפת לרבות כללים לדיווח ותשלום תמלוגים, חידוש ההסכם, אפשרות סיום הסכם ומכירת הזיכיון וכללים אשר שומרים ומכבדים זכיינים אחרים.

מוניטין :
המוניטין הטוב שרשת סוכנויות תיווך "אל - הנכס" צברה במרוצת השנים כחלק מבניית מותג ישראלי רק יכול לתרום לזכיין. זאת בשל העובדה שמוניטין טוב, מכובד ומוכר הן אצל שלל אנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום הנדל"ן בארץ כגון עורכי דין, שמאים וקבלנים והן אצל הלקוח קצה של סוכן הנדל"ן שווה הרבה. הלא מה יהיה יותר פשוט עבור מנהל ובעלים של משרד תיווך, בעודו מגיע לדוגמא,
לחברה קבלנית מכובדת בשביל לגייס פרויקט לשיווק בלעדי של נכסים, להגיד: "שלום אני תמיר "מ-x  נכסים", ויש לי יכולות שיווק מאד גדולות להביא לך תנועה גדולה של קונים לדירות אשר בנית בפרויקט.
 או לחילופין, "שלום, אני תמיר, זכיין של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", רשת מכובדת ומוכרת בשוק הישראלי, אשר ביכולתה לספק את כל הכלים, הידע והניסיון בכדי לבצע חווית קניה טובה ללקוח ובעלת מגוון סניפים אשר מנוהלים ע"י זכיינים ברחבי הארץ שישמחו לקדם, למשוך קדימה ולעניין כל לקוח פוטנציאלי בפרויקט שלך".
 

רשת קשרים-הזדמנויות עסקיות:

השייכות לרשת "אל- הנכס" פותחת בפניך דלתות ואפיקים רבים לקיום שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בתחום הנדל"ן עם זכיינים וסוכנים כאחד.
אמנם כל סניף מנוהל על ידי זכיין או זכיינית אשר מנהלים משרד תיווך באזור גיאוגרפי מסוים, אך החיבור האישי והעסקי בין כל הזכיינים יוצר ערך מוסף אדיר לזכיין הבודד.
רשת סוכנויות תיווך "אל- הנכס" מעודדת שיתוף בידע בין הזכיינים, קיום מערכת הפניות יעילה של לקוחות ונכסים לצורך קידום עסקאות. לצורך חיזוק שיתופי הפעולה מחלקת ההדרכה בארגון,
דואגת לסדנאות שוטפות אשר מהוות גם מקור למידה של ידע ופיתוח אישי בתחום התיווך במקרקעין, וגם מפגש חברתי עבור סוכני וזכייני הרשת. כגוף אחד אנו חזקים יותר, חכמים יותר ויעילים יותר.

 

סיוע בגיוס סוכנים:

העבודה בתיווך גם בארץ וגם בעולם, לרוב מאופיינת על "עבודה על בסיס הצלחה". סוכן תיווך נדל"ן שרוצה לעבוד אפילו מטעם משרד תיווך במקרקעין לרוב מפעיל עסק משלו, פרסומים וכרטיסי ביקור, בניית אזור התמחות, הטמעה בקהילה ועוד. אשר על כן, העבודה בגיוס סוכנים היא אינה עבודה קלה ומהווה הבסיס האיתן להקמת עסק מצליח בתיווך במקרקעין.
המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס" מהווה אבן שואבת לאנשים אשר מעוניינים להתפתח עסקית בתחום הנדל"ן ובתחום התיווך, ולרכוש ידע בתחום הכי חם ומדובר במדינה, קרי תחום הנדל"ן.
הפועל היוצא והערך המוסף לזכיין הינו שהמרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס", יכול להקנות זרוע שיווקית אדירה לגיוס סוכנים, שכן לרוב, בוגרי קורס ההכנה למבחן המתווכים שמועברים ברחבי הארץ על ידי מרצי המרכז להכשרה, עשויים להתעניין בעבודה בתחום התיווך בקרוב לאזור מגוריהם.
"
בגדול שיטת הזכיינות עבורי היא שיטה ודרך מצוינת שמחברת בין הרצון והחלומות של המעוניינים לפתוח עסק עצמאי ולנהל משרד תיווך מצליח בענף התיווך במקרקעין לבין היכולת,
הכישורים והניסיון אשר טמונים ברשת סוכנויות תיווך ישראלית עם צוות מעולה שמטרתו לתת שרות טוב לזכיינים". מוטי נחום, בעלים ומייסד "אל - הנכס".אז בואו והצטרפו אלינו ותצליחו גם אתם בעולם הנדל"ן אנחנו איתכם להוביל ולעזור בכל שאלה

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים לגבי זיכיון:

כתובתנו  : רחוב הכלנית 5 קריית  אונו ,הנהלה הראשית.
טל': 1700-702-777
פקס: 03-64373333
דוא"ל info@el-haneches.co.il :
אפיק פרסום בניית אתרים